Fırat Kalkanı Harekatı'ndan Son Dakika Gelişmesi ! 45 DAEŞ'li Öldürüldü

Fırat Kalkanı Harekatı'ndan Son Dakika Gelişmesi !

Sabah saatlerinde gelen 4 şehit haberinden sonra yeni bilgiler geliyor. El-Bab 'da yoğun çatışmalar devam ediyor. TSK'nın desteklediği ÖSO unsurları şehir merkezine girdi.  Şehir hastanesi önünde şiddetli çatışmalar olduğu bildirilirken, TSK hava kuvvetleri komutanlığı'nın bölgedeki operasyonları da devam ediyor.

45 DAEŞ'li Öldürüldü Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında sabah saatlerinde gelen 4 şehit haberinden sonra TSK'dan yeni bilgilendirme alındı, EL-Bab'ta DAEŞ'e ait olduğu öğrenilen 8 silahlı araç imha edildi, bölgedeki operasyon sonucunda 45 DAEŞ'li öldürüldü. Teröristlerin telsiz konuşmalarına erişim sağlandığı ve çok sayıda yaralı teröristin olduğu ve ölü sayısının artabileceği öğrenildi . Şehir merkezinde şiddetli çatışmalar sürüyor.

Bölgeden gelen son dakika haberine göre ! yoğun çatışmalar sonucu DAEŞ'in direnişinin kırılmaya başladığı, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin desteklediği ÖSO birliklerinin şehir merkezindeki hastane binasını ele geçirmeye çalışıyor. Bölgedeki çatışmalardan 15 yaralımızın da olduğu öğrenildi.

Konu ile ilgili tüm detaylar kpsscafe.com.tr adresinde olacak.

Kamu personeli alımı haberleri, gündem haberleri, son dakika gelişmesi ve daha fazlası için kpsscafe.com.tr'nin mobil uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Kpsscafe.com.tr | Ankara

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4283240/firat-kalkani-harekatindan-son-dakika-gelismesi-45-daesli-olduruldu