İçişleri Bakanı'ndan Diyarbakır'daki Patlama Sonrası Açıklama

İçişleri Bakanı'ndan Diyarbakır'daki Patlama Sonrası Açıklama

Diyarbakır'da bir kişinin ağır yaralandığı hafif yaralıların da olduğu patlama sonrasında İçişleri Bakanı Sn. Süleyman Soylu'dan açıklama. Patlamanın saldırı olmadığı anlaşıldı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sabah saatlerinde Diyarbakır Bağlar'da meydana gelen şiddetli patlamayla ilgili açıklama yaptı. Patlamanın haberini bir toplantıda telefonla alan Süleyman Soylu,  patlamayla ilgili 'saldırı söz konusu değil' dedi. İçişleri Bakanı : "Diyarbakır'da bir patlama olmuştu. Oradaki çevik kuvvet binası içindeki bir kademede. Yani araçların tamir-bakım yapıldığı bir yerde...Dışarıdan bir müdahale olup olmadığına arkadaşlarımız bakıyordu. Şu an da dışarıdan bir müdahale olmadığı, tamir sırasında araçtan kaynaklanan bir patlama olduğu, 1 kişi enkaz altında, AFAD yaşadığını söylüyor. 1 ağır yaralı var, hafif yaralılar da var. Allah beterinden saklasın" dedi.

Kamudan haberler, gündemden gelişmeler, İçişleri Bakanlığı haberleri, son dakika haberleri ve daha da fazlası cep telefonunuza bildirim olarak gelsin istiyorsanız kpss cafe mobil uygulamasını indirmeyi unutmayın.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4283222/icisleri-bakanindan-diyarbakirdaki-patlama-sonrasi-aciklama