Kredi ve Yurtlar Kurumu (KPSS Puanı ile) 601 Kadın 443 Erkek Personel Alım Başvuruları Sonlanıyor

Kredi ve Yurtlar Kurumu 601 Kadın 443 Erkek Personel Alım Başvuruları 14 Nisan'da Bitecek

Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü, bünyesine tam 1044 personel alımı gerçekleştirecek. Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü personel alımında kuruma 601 Kadın, 443 Erkek personel eklenecek. Başvurular tüm hızı ile devam ediyor.

Başvuru işlemleri 5 Nisan 2017 tarihinde başlayan Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü personel alım ilanına başvuru yapmak isteyen adayların  KPSS'den en az 70 puan almış olması, lisans mezunu olması gibi genel şartların tamamını bünyesinde barındırması şart.

BAŞVURULAR
Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü 1044 Personel alım ilanına başvurular  14 Nisan 2017 saat 23.59'a kadar http://basvuru.gsb.gov.tr üzerinden yapılacak. Daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen TIKLAYINIZ.

Çok daha fazla personel, memur, işçi alımı ilan duyurusuna KOLAYCA erişim sağlamak için KPSS CAFE'yi takip ediniz. KPSS CAFE'nin HIZLI erişim imkanlarına anında kolayca ulaşın!  

memur grubumuza katılmak için --->tıklayınız  

En hızlı erişim imkanı olan ios uygulamamız ----> tıklayınız 

android uygulamamız ---->>> tıklayınız
kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4282708/kredi-ve-yurtlar-kurumu-kpss-puani-ile-601-kadin-443-erkek-personel-alim-basvurulari-sonlaniyor