Trabzon Hayrat Belediyesi Geçici İşçi Alıyor

Hayrat Belediye Başkanlığı İŞKUR resmi web syafasında bir duyuru ilanı yayımladı. 

Hayrat Belediyesi, yayımladığı ilan duyurusu kapsamında belediye içinde çalıştırılmak üzere geçici işçi alımı yapacaktır. Haberimizde Hayrat Belediyesi geçici işçi alımı ilanı hakkındaki tüm ayrıntılara yer verdik.

Hayrat Belediyesi, alımını yapacağı tam zamanlı geçici işçileri KPSS sınavlarını ve notlarını değerlendirmeye alacaktır. Başvurmak isteyen adayların 10 Gün içerisinde Trabzon Çalışma ve İşkurumu İl Müdürlüğü'ne veya İŞKUR web sayfasına başvurmaları gerekir.

Taleplere başvuru yapan ve asıl listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı koşullarını taşıyıp taşımadıklarını yazılı yahut sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar asıl listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilir.

Alım yapılacak pozisyonda sadece 1 kişilik açık bulunmaktadır. Gelen başvurular arasından sadece 1 kişi büro işçisi olarak kamuya alımı yapılacaktır.

Hayrat Belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere alınacak olan tam zamanlı ve geçici işçinin en az lise ve dengi okul mezunu olması gerekiyor. Belediye içinde büro işçisi olarak görev yapacak olan geçici işçi KPSS 94'den en düşük 60 puan almış olması gerekir.

Daha fazla bilgiyi İŞKUR web sayfasından edinebilirsiniz.

Kpsscafe.com.tr

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4282084/trabzon-hayrat-belediyesi-gecici-isci-aliyor