Kadınların çok korkutan cilt sorunları

Kadınları en çok korkutan cilt sorunları nelerdir? Kadınların cilt sorunlarına neden olanlar nedenler ve kullanıcılara söylenenler.

Depresyon ve tedavi amacıyla kullanılan ilaçlar cildimizi de etkiliyor. Bir kozmetik firmasının dermatoloji biriminden Türkan Sezer, “Türk insanı diğer milletlere göre daha duygusal. Bu sebeple yaşadığımız her duygusal çıkmazda depresyona girebiliyoruz. Mutsuzluluğa bağlı cilt çökükleri, elastikiyet kaybı veya göz altında mor halkalar görülebiliyor” diyor.
Depresyonun cilt üzerinde yarattığı bu negatif etkiler ‘panzehir bakımı’ adlı yöntemle tedavi edilebiliyor. Türkan Sezer, bu 3 sorundan 6 seanslık panzehir bakımıyla kurtulmanın mümkün olduğunu söylüyor ve ekliyor: “Düzenli olarak uygulanan bu bakım sayesinde 3 hafta içinde cilt kendini yeniliyor. Tedavi esnasında kullanılan nano-teknolojik ürünler cildin gençleşip güzelleşmesini sağlıyor. Bu durum kişinin motivasyonunu artıyor, kişiyi sevinçli kılıyor. İnsanın psikolojisi üzerinde pozitif bir etki yaratıyor.

- KPSS Cafe, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4282022/kadinlarin-cok-korkutan-cilt-sorunlari