16 Nisan Anayasa Değişikliği Referandum Seçiminde Seçmen Yerleri KPSSCAFE'de!

16 Nisan Anayasa Değişikliği Referandum Seçiminde Seçmen Yerleri KPSSCAFE'de!

Yüksek Seçim Kurulu, 14 Mayıs 2017 tarihinde öğle saatlerinde resmi web syafasından bir panel yayımlamış, seçmen yerlerini tüm vatandaşların erişimine sunmuştu.  

16 Nisan 2017 tarihinde tüm Türkiye'de ve bazı ülkelerde uygulanacak olan Anayasa Değişikliği Referandumuna dair seçmen yerleri böylelikle belli olmuş oldu.

Yüksek Seçim Kurulu iki ayrı sorgu ekranı kapsamında 16 Nisan Referandumu seçmen yerlerini ve bilgilerini açıkladı. Yurtdışındaki seçmenler ve Türkiye içindeki seçmenler bilgilerini ve sandık yerlerini kendi bilgileri ile online olarak kolayca sorgulayabiliyor. mart 2017'de seçmen listeleri ve sorgu ekranı online olarak tüm Türkiye'nin yurt dışındaki yurtdaşların erişimine sunuldu.

Yüksek Seçim Kurulu öncülüğünde açıklanan seçmen bilgilerinize erişim sağlamak,  16 Nisan Anayasa Değişikliği Referandumuna kullanacağınız oyun yer bilgisine ulaşmak isterseniz alttaki linklere erişim sağlayabilirsiniz.

2017 ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ REFERANDUM SEÇİMLERİNDE Yurt içi Seçmen yerinizi öğrenmek için lütfen TIKLAYINIZ.
2017 ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ REFERANDUM SEÇİMLERİNDE Yurt dışı Seçmen yerinizi öğrenmek için lütfen TIKLAYINIZ

.

Ayrıca 2017 anketlerinde EVET HAYIR oranlarını görmek için lütfen TIKLAYINIZ. 
Konu hakkındaki gelişmeler ve ayrıntılara anında erişim sağlamak için KPSS CAFE'yi takip etmeye devam ediniz.

Memur ve personel alımlarına ulaşmak, aynı zamanda adaylarla fikir alışverişi yapmak için --->tıklayınız   ios mobil uygulamamızı indirip anında haber almak isterseniz ----> tıklayınız android mobil uygulamamızı yüklemek için ---->>> tıklayınız

kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4281602/16-nisan-anayasa-degisikligi-referandum-seciminde-secmen-yerleri-kpsscafede