Yeni Özel Güvenlik Kimlik Kartları Dağıtıma Başlıyor

06.06.2016 tarihinden itibaren özel güvenlik görevlileri ve yöneticilerine yeni kimlik kartları verilmeye başlanacaktır.

Kimlik kartları polikarbon malzemeden, taşıması kolay, üzerinde sahtesinin yapılmasını önleyici çeşitli güvenlik uygulamaları barındırmaktadır.

Yeni kimlik kartı başvuru alma işleminde fiilen çalışan özel güvenlik görevlilerine öncelik verilecek, fiilen çalışanlardan ise hava yolu, deniz yolu ve raylı ulaşım sistemlerinde çalışanlar ile adliye ve diğer kamu kurumlarında çalışanlara öncelik verilecektir.

Yeni kimlik kartı alacak özel güvenlik görevlileri ve yöneticileri çalıştıkları kurum, kuruluş veya birimleri aracılığı ile il özel güvenlik şube müdürlüklerinden randevu almak suretiyle başvuru yapacaklardır.


Nasıl Başvururum?

*Son 6 (altı) ay içerisinde açık renk giysi ile çekilmiş, arka zemin rengi beyaz 2 adet vesikalık biyometrik fotoğraf ile

*2016 yılı için belirlenen 20.00 TL.sı ücretin Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfının T.Vakıflar Bankası Gaziosmanpaşa Şubesi IBAN TR58 0001 5001 5800 7303 9981 15 numaralı hesabına yatırıldığına dair makbuz, İl özel güvenlik şube müdürlüklerine teslim edilecektir.

Böylece özel güvenlik görevlileri için hazırlanmış yeni kimlik kartları için başvuruda bulunmuş olacaksınız.


Kpsscafe.com.tr

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4281485/yeni-ozel-guvenlik-kimlik-kartlari-dagitima-basliyor