Odeabank En Az Lise Mezunu Banka Personeli Alım İlanı

Türkiye'nin hızla büyüyen bankalarından biri olan Odeabank, büyüme hedeflerini gerçekleştirmek için yeni personel alımlarına da devam ediyor. Siz de Odeabank çalışanı olarak, kariyerinize bankacı olarak devam edebilirsiniz.

 Türkiye’nin yeni bankalarından olan Odeabank, yeni bir banka olmasına rağmen alımlarına son hızda devam ediyor. Türkiye’nin yeni bankalarından olan Odeabank, yeni bir banka olmasına rağmen alımlarına son hızda devam ediyor. Özellikle alımlarında birçok kişiyi işe almak için ekstra çaba sarf eden Odeabank, yeni bir alım için ilan vermiştir. Lise mezunu alımı yapacak olan Odeabank, her kesimden insana iş fırsatları sunmaya devam etmektedir.
Odeabank lise mezunu personel alımı Türkiye’nin büyük bir bölümünde yapılacak olup, bankanın şubesinin bulunduğu birçok ilde alım işlemi gerçekleştirilecektir. Alımlara yönelikte birçok şart vermiş olan Odeabank, bu alımlar ile ilgili olarak hem tecrübeli hem de tecrübesiz eleman aramaktadır. Alımlar için sayıda vermeyen Odeabank birçok kişiyi işe alacak gibi gözüküyor.
Odeabank lise mezunu personel alımı ile ilgili olarak şartlar ise aşağıda yer aldığı gibi olacaktır.
- En az lise mezunu, - Bankacılık sektörünü seven, - Kariyer yapmak isteyen, - Seyahat engeli olmayan, - Enerjik ve dinamik, - Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş kişiler aranmaktadır.
Odeabank lise mezunu personel alımı bu şartlar ile yapılacak olup, aşağıda verdiğimiz illerde yapacaktır.
Adana, Ankara, Bursa, İstanbul(Asya), İstanbul(Avr.), İzmir, Kayseri
Bu illerin haricinde herhangi bir alım yapmayacak olan Odeabank, ilerleyen zamanlarda yeni ilanlarda açmaya devam edecektir. Alımlar hakkında daha fazla bilgi almak ve başvuruda bulunmak isterseniz de aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/odea-bank-a-s/direkt-satis-temsilcisi-is-ilani-i963976/

Türkiye’de 15 yıl aradan sonra sıfırdan kurulan ilk banka olarak 2012 yılında  49. sırada girdiğimiz sektörde rekabetçi avantajlarımızı iyi kullanarak özel bankalar arasında mevduatlarda 8., toplam aktiflerde ise 10. büyük banka haline gelmeyi başardık. Bu kadar kısa sürede bu denli büyük bir başarıya ulaşmamızı; güçlü sermayedarımıza, verimli teknolojik altyapımıza, etkin risk yönetimi prensibimize, başarıyı arzulayan deneyimli insan kaynağımıza ve müşteri odaklı hizmet anlayışımıza borçluyuz.
Odeabank olarak, her geçen gün hizmet kalitemizi iyileştirirken, müşteri odaklı hizmet anlayışımızı genele yayarak sürdürmeyi hedefliyoruz. Kurumsal ve Ticari Bankacılık segmentlerinde 2015 yılında enerjiden, gayrimenkul geliştirme sektörüne, demir çelikten iletişime, perakendeden inşaat ve taahhüt sektörüne kadar çeşitli alanlarda ürettiğimiz finansman çözümleri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayarak önemli bir nakit kredi büyüklüğüne ulaştık. Dış ticaret alanında sunduğumuz geniş ürün gamımız ile Kurumsal ve Ticari Bankacılık müşterilerimizin tüm ithalat ve ihracat işlemlerine aracı olmak ile beraber, özellikle 12 ülkede faaliyet gösteren ana hisedarımız Bank Audi Grubu’nun bölgesel gücünü kullanarak müşterilerimize hızlı ve etkin çözümler sunuyoruz.
2015 ikinci çeyrek döneminde, Ticari Bankacılık alanında planlarımıza uygun olarak büyümeye devam ettik. Geniş bir yelpazede farklı sektörlere sağladığımız finansman desteği ile bir çok projenin gerçekleşmesinde önemli rol oynadık. Büyük ticari müşteriler yanında KOBİ’lerin ihtiyaçlarına uygun teminat yapılı ve vadeli krediler ile KOBİ’lerin ulaşmakta zorluk çektikleri finansmanı sağlayarak, bu segmentteki finansman açığının kapatılmasında rol oynamaya başladık. KOBİ’lere “Kişiye Özel Bankacılık” ilkemiz çerçevesinde hizmet verdiğimiz 28 şubemiz bulunuyor. 2015 yılının özellikle KOBİ Bankacılığı’ndaki büyüme hızımızı daha da artıracağımız bir dönem olmasını hedefliyoruz.
Bireysel Bankacılık’ta, 2015 ilk yarı yılda “Tüketici Finansmanı” ağımızı yeni sektörlerde de yer alarak genişlettik. Nakit kullanımına özel bireysel kredi markamız “Nakit Hazır” ve büyüyen bireysel müşteri tabanına sunduğumuz özel kredi teklifleri ile etkin bir segment yönetimine geçtik. Tüm bu kampanyaların etkisi ile, 2015 yılı ilk yarı yılda tüketici kredisi müşteri sayımızı yüzde 35 artırdık. Nakit kullanımına özel bireysel kredi markamız “Nakit Hazır” ile bu dönemde de medyada iletişime devam ederek, pazarda Odeabank markasına katkı sağlarken, yüksek tutarlı kredi müşterilerini hedefleyerek daha verimli bir müşteri tabanına ulaştık.
Ücretsiz Bank’O Card ve 250 bini aşkın Axess üye işyerinde taksit yapan, bol bol chip-para kazandıran Bank’O Card Axess ile kart sahiplerinin her türlü ihtiyacını karşılamaya devam ediyoruz. Mayıs 2015 tarihinde IFC ile “yeşil ipotek finansmanı” (Green Mortgage Financing) temalı bir anlaşma imzaladık. 81,475 milyon ABD doları tutarındaki bu anlaşma ile IFC dünyada ilk defa bu tema ile kredi kullandırmış oldu. Aynı anlaşma ile “Temiz Teknoloji Fonu” ve Çin Merkez Bankası da söz konusu kredide yer aldılar. Mortgage çalışmalarımızı bundan sonra da bize özgün iş modelleri ile büyütmeye devam edeceğiz.
2015 yılının ilk yarısında bir ilke imza atarak tüm Direkt Bankacılık kanallarında (internet şubesi, mobil şube, ATM, sesli yanıt sistemi, dijital ekranlar, kiosklar) müşterilerimize aynı kullanıcı deneyimi, aynı menü yapısı ve aynı işlem akışlarını sunmaya başladık.
Bankacılık sektörünün genç ve yenilikçi oyuncusu olarak, bu dönemde de ödüller aldık.
Yenilenen Direkt Bankacılık hizmetlerimiz ile küresel finans sektörünün prestijli ödüllerinden Global Banking and Finance Review Awards 2015’te “En İyi İnternet Bankacılığı”, “En İyi Mobil Bankacılık Uygulaması” ve “En İyi ATM Deneyimi” ödüllerinin sahibi olduk. www.odeabank.com.tr ve www.bankocard.com.tr web sitelerimiz ile Interactive Media Awards’ta Best in Class ödülüne layık görülürken “Telephone Doctor Türkiye” tarafından düzenlenen “Kalite Ligi” ödüllerinde de Odeabank İletişim Merkezi olarak üçüncülük ödülünü kazandık.
2015 yılı ikinci çeyreğinde yeni Genel Müdürlük binamıza taşındık ve 2 yeni şube açtık. Bu dönemde çalışan sayısı açısından net % 1,8 büyüyerek Haziran 2015 sonunu 1.504 çalışan ile kapattık. Lisans ve üzeri eğitim durumunun % 95 seviyesinde olduğu insan kaynağı kalitemizle, bundan sonraki dönemlerde de bankacılık sektöründe “fark yaratan” hizmet anlayışı odağında ve sektörde Odeabank’ı en üst sıralara taşıyacak yapıyla çalışmaya devam edeceğiz.
Finansal rakamlarımıza bakacak olursak; göstermiş olduğumuz performans sonucu yılın ikinci çeyreğinde bir önceki çeyreğe göre kredilerimizi %7,1 artırarak 19,9 milyar TL’ye, mevduatlarımızı %11,2 artırarak 23,5 milyar TL’ye ulaştırdık. Böylece toplam aktiflerimizi de %10,3 oranında yükselterek 29,0 milyar TL’ye çıkarttık. Sıfırdan kurulan bir banka olarak, süregelen yüksek yatırım harcamalarına rağmen ikinci çeyrekte de yıllık bazda ana performans göstergelerini en hızlı iyileştiren banka olduk ve yılın ilk yarısını 20,4 milyon TL kâr ile tamamladık. Bu kadar kısa sürede yarattığımız başarı hikayesi ile gurur duyuyoruz. Bu hikayenin süregelmesi için çalışmalarımıza devam edeceğiz.
Özverili çalışmaları ile Bankamızı bu başarılara ulaştıran çalışanlarımıza, her zaman desteğiyle yanımızda olan sermayedarımıza ve en önemlisi bize güvenen ve gücümüze güç katan tüm değerli müşterilerimize teşekkürlerimi sunarım.
Saygılarımla
Hüseyin Özkaya
Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi​​​​ Günümüzde rekabetçi çalışma hayatında, mesleki gelişimin sürekliliği büyük önem taşır. Odeabank, Grup stratejisi ve iş ihtiyaçları doğrultusunda çalışanlara, şirket içi farklı kariyer imkanları sağlamak için içerden işe alım, tayin, terfi, görevlendirme ve uluslararası görevler sağlayarak çeşitli kariyer gelişim olanakları sunar.
Beceri ve yetkinlikler çerçevesinde, çalışanların gelişimlerini destekleme, potansiyellerini kişiye özel yatırımlarla ortaya çıkarmalarını sağlama ve kariyer imkanlarını zenginleştirme odağıyla kariyer yönetimi ve planlaması yapılır.
Etkin bir yetenek yönetimi stratejisiyle çalışanlara başarılı bir kariyer yolu oluşturmak için destek verilirken, aynı zamanda Odeabank'ın ilerleyen süreçlerdeki başarılarında aktif rol üstlenebilecek bireyler geleceğe hazırlanır.
Eğitim İmkanları
Odeabank, en değerli kaynağının insan olduğu prensibiyle hareket ederek en iyi ekibi yetiştirme ve gelişimi sürekli kılma bakış açısıyla eğitim faaliyetlerini yürütür.
İşe yeni başlayan çalışanlara, banka kültürünü tanıtma, ortak değerleri ifade etme ve Odeabank'a en kolay şekilde adapte olmalarına yönelik oryantasyon programı sunulur.
Farklı rollerin, farklı ekiplerin ihtiyaçlarını giderme, iş kolu ve birimlere özel olarak ilgili alanda görev yapan çalışanların gelişimlerini desteklemeye yönelik, güncel uygulamalar eğitimlere entegre edilerek eğitim programları hazırlanır.
Çalışanlar, iş sorumluluklarıyla doğrudan bağlantılı ve daha yüksek performans göstermelerini destekleyecek şekilde davranış, iletişim gibi beceri eğitimleri ile teknik becerilerin üzerinde durulduğu çeşitli eğitim faaliyetlerine davet edilir.
Ücretlendirme ve Yan Haklar Politikası
Odeabank Ücretlendirme ve Yan Haklar Politikası, sektör uygulamaları baz alınarak, kurum içi adil ve şeffaf bir ödüllendirme stratejisiyle kurgulanmıştır.
Yüksek performansı teşvik etme ve başarıyı ödüllendirme odaklı bir yaklaşım ilkesiyle oluşturulan Odeabank Ücretlendirme ve Yan Haklar Politikası, piyasa dinamikleri ve kurum içi adalet göz önünde bulundurularak ihtiyaçlar çerçevesinde belli aralıklarla değerlendirilir ve gerekli durumlarda revize edilir.​

- KPSS Cafe, Bankacılık bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4281457/odeabank-en-az-lise-mezunu-banka-personeli-alim-ilani