Cumhurbaşkanı Huber Köşkü Önünde Halka Sesleniyor! ''Biz Sadece Mevlamızın önünde Rukuda ve secdede eğiliriz''

Kardeşlerim sizleri, bu anlamlı konuşmada en kalbi duygularla selamlıyorum. Gerçekten bir olduk. Diri olduk kardeş, hep birlikte Türkiye olduk. ve adeta 7 düvel saldırdı. Ama bütün bunlara karşı milletim dik durdu. Bölünmedik Parçalanmadık. Sandıkları siz patlattınız.

Hep söyledik. Bu millete efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya geldik. Seçime %86 ile katılım gerçekleştirdik. Ve bunun %51.50 'sini EVET aldı.

Millete sopa gösterilmez. Gösterenler sandıkta cevabını aldı mı? Ak Parti, MHP, Büyük Birlik Partisi'ne ve Güney Doğu'daki kardeşlerime teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonrası çok daha iyi olacak. İnanıyorum ki diğer partilere gönül veren vatandaşlar da destek geldi ve kazandık.

İşimiz çok, yapacağımız çok şey var. İlk iş idam. hemen bu konuyu değerlendireceğiz. Herkes desteklerle önüme gelirse ben bunu onaylarım. Desteklenmezse bir halk oylaması da onun için yaparız.

Siz 15 Temmuz'da adeta bir direniş destanı yazdınız. ve şehitlerimiz gazilerimiz oldu. Ama siz durmadınız. Kardeşlerim ben bu muhabbetinize ve sevginize aynı karşılığı verememenin mahsuniyeti içindeyim. TEK MİLLET, TEK BAYRAK, TEK VATAN, TEK DEVLET. bundan daha güzel birşey olabilir mi? 

KPSSCAFE.COM.TR |ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4281377/cumhurbaskani-huber-kosku-onunde-halka-sesleniyor-biz-sadece-mevlamizin-onunde-rukuda-ve-secdede-egiliriz