Üzümlü SYDV Yüksek Maaşlı Personel Alacak (KPSS'den 60 Puan)

Üzümlü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, bir ilan duyurusu yayımlayarak kurum şartlarına uygun personel alacağını kamuoyuna bildirdi. İlan duyurusunda gerekli tüm ayrıntılar açıklandı.

Üzümlü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alım başvuruları başladı. Kuruma alınan personel 2.500 ile 3.000 TL maaş alacak. Üstelik yılda iki kez ikramiye alacak.

MOBİL UYGULAMALARIMIZI ÜCRETSİZ YÜKLEMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ. FACEBOOK GRUBUMUZA ÜCRETSİZ ÜYE OLMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Üzümlü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, personel alımına başvuracak olan adaylarda bazı şartlar arıyor. Bu şartların en önemlisi KPSS puanı. Adayların sadece 60 puan almış olması yeterli oluyor. Diğer şartlar, Microsoft Office Word-Excel programlarını kullanabilmeleri, en az B sınıfı ehliyet sahibi sahibi olmaları,  İşletme veya İktisat Fakültesi mezunu olmaları ve üzümlü ilçesinde en az 3 yıldır ikamet ediyor olmaları olarak sıralanıyor.

Üzümlü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na alımlar sosyal yardım ve inceleme görevlisi pozisyonuna yapılacak. Başvurular 18 Ocak 2017'de sona erecek. Personeller Erzincan'da istihdam edilecek.

Üzümlü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alım ilanı için lütfen TIKLAYINIZ. 
KPSSCAFE.COM.TR|ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4281280/uzumlu-sydv-yuksek-maasli-personel-alacak-kpssden-60-puan