A.Ü Açıköğretim Fakültesi Kayıt Yenileme İşlemleri Başladı!

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 2016 - 2017 KAYIT YENİLEME işlemleri, kurumdan gelen duyuru ile başladı. 

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi, ülkemizin en büyük Açıköğretim Fakültesi olarak en üst sırada yer alıyor. Okul hayatına açıktan devam etmek isteyen öğrenciler yahut, iki yıllık öğrenimlerini fakülteye tamamlamak isteyen öğrencilerin ilk adresi Anadolu Üniversitesi oluyor. 

Öğrencilere bu konuda büyük kolaylık sağlayan 

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi, 2016 - 2017 eğitim öğretim yılına hazır. Şimdi ise, açıköğretim fakültesinde okuyacak ve devam edecek öğrencilerini bekliyor. 

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi kayıt yenileme işlemleri bugün itibari ile başladı. (26 Eylül 2016)

Anadolu Üniversitesi açıköğretim fakültesi kayıt yenileme, ders ekle çıkar işlemleri bugünden itibaren yapılabilecek. Seçilen dersler 45 AKTS krediyi geçmeyecek şekilde olacak.

AÖF Güz döneminde kayıtlarını yenileyecek olan öğrencilerin bugünden başlayarak 7 Ekim'e kadar bu işlemleri tamamlaması gerekmekte.  Kayıt yenileyecek olan adaylar ise, 30 AKTS krediyi geçmeden ders atamalarını kurum yapacak.

AÖF Kayıt yenileme işlemi, Ders Ekle-Sil işlemi ile Kayıt Yenileme Bedelinin Ödenmesiyle tamamlanmış olacak.

A.Ü Açıköğretim Fakültesi 2016 2017 eğitim öğretim yılı güz dönemi kayıt işlemleri hakkındaki duyuruyu görebilmek ve çok daha fazla bilgi alabilmek için lütfen BURAYA TIKLAYINIZ.

Eğitim haberleri denince akla ilk gelen haber sitesi KPSSCAFE'den, tüm eğitim haberlerine erişim sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda yorumlarınızı da bizlerle paylaşabilirsiniz. Haberlerimizi yapar iken görüşlerinize önem verdiğimizi unutmayınız. 

Kpsscafe.com.tr

- KPSS Cafe, AÖF Haberleri bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4280368/au-acikogretim-fakultesi-kayit-yenileme-islemleri-basladi