Toronto Başkonsolusluğu Sözleşmeli Sekreter Alımı

Toronto Başkonsolosluğu yaptığı açıklama da sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Sözleşmeli olarak alacağı personel ise sekreter olarak görev alacak. Özellikle alımlarında birçok maddeye önem veren Toronto Başkonsolosluğu ilk öncelikli olarak Türk Uyruklu bir kişi alacağını açıkladı.

ŞARTLAR

- T.C uyruklu olmak, - Sınav tarihi itibarı ile 41 yaşından büyük olmamak, - En az lise mezunu olmak, - Kamu haklarından mahrum olmamak, - 6 aydan fazla hapis cezası almamış olmak, - Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak veya askerden muaf olmak, - Çok iyi derecede İngilizce ve Türkçe konuşmak, - İyi derecede Bilgisayar ve Daktilo kullanabilmek ilk aranan şartlar arasında yer almaktadır.

GEREKLİ BELGELER

- Sınava katılma dilekçesi, - CV, - Türk pasaportu, - Nüfus cüzdanı, - Diploma, - 2 adet yeni çekilmiş vesikalık, - Erkekler için askerlik muaf belgesi ilk istenen belgeler arasındadır.

BAŞVURU

Başvurular en geç 23 Ekim 2015 Cuma günü mesai bitimine kadar, Başkonsolosluğumuzun 10 Lower Spadina, Suite 300, Toronto ON, M5V 2Z2 adresine ulaşacak şekilde veya mesai saatleri içinde (hafta içi her gün 09:00 - 17:00 saatleri arasında) şahsen yapılabilir. Postayla yapılan başvurularda meydana gelebilecek gecikme ve kayıplardan Başkonsolosluğumuz sorumlu değildir.
Alımlar ile ilgili olarak daha fazla bilgi almak isteyenler kılavuzu inceleyebilir ve kılavuz üzerinden bilgi alabilirler.

- KPSS Cafe, KPSS'siz bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4280199/toronto-baskonsoluslugu-sozlesmeli-sekreter-alimi