Doğa Okulları 35 Pozisyonuna Personel Arıyor

Doğa Okulları tarafından 14 Şubat 2017 Tarihinde çeşitli kariyer sitelerinde yayımlanan onlarca ilan duyurusu kapsamında tam 35 pozisyona personel alımı yapılıyor.

Doğa Okulları'nın verdiği ilanlara yapılan başvurular değerlendirilmeye devam ediyor. Her pozisyon için farklı nitelikler, belgeler, şartlar ve mezuniyet şartları aranıyor. Neredeyse her konu ve pozisyona alım yapacak olan kurumun çalışma saatleri adaylara açıklandı.

Doğa Okulları'nın hafta içi çalışma saatleri 9.00 -18.00, hafta sonu çalışma saatleri 9.00-15.00 olarak ilanlara eklendi. Personellere yemekhane hizmeti veriliyor. Alımlar çok sayıda şehirden yapılacak.

ALIM YAPILACAK OLAN POZİSYONLAR; 
Rehber öğretmeni, Müzik öğretmeni, edebiyat öğretmeni, tarih öğretmeni, sosyal bilgiler öğretmeni, İngilizce öğretmeni, ana sınıfı öğretmeni, metin yazarı, almanca öğretmeni, beden öğretmeni, biyoloji öğretmeni, coğrafya öğretmeni, sınıf öğretmeni, drama öğretmeni, ekoloji öğretmeni, halkla ilişkiler yöneticisi, dizgi personeli, ön muhasebe sorumlusu.... olarak sıralanarak devam ediyor. Açık pozisyonların tamamına ilan metninden erişim sağlayabilirsiniz.

BAŞVURU SÜRECİ
Doğa Okulları'nın açtığı personel alımlarına, kurumun kendisinden ve ilanların verildiği kariyer sitelerinden kolaylıkla erişim sağlayabilir, başvuru yapabilirsiniz. Bu ilanlar hakkındaki tüm açıklamalar ilan metinlerinin içinde yer alıyor. Başvuru tarihleri, başvuru şartları ve daha fazlası için ilan metni...

İLAN METNİ
http://www.kariyer.net/doga-okullari-is-ilanlari-c25400-p16917/

grubumuza katılmak için --->tıklayınız 

ios uygulama için ----> tıklayınız 

android uygulama için ---->>> tıklayınız
kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS'siz bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4280083/doga-okullari-35-pozisyonuna-personel-ariyor