Adnan Oktar'ın Yanından Kaçan 'Kedicik' İnanılmaz İtiraflarda Bulundu!

Adnan Oktar'ın yanından kaçtığı iddia edilen Ceylan Özgül, Adnan Oktar'ı vaktiyle en çok savunan kediciklerden biriydi. Özgül, hiç umulmadık bir harekette bulunarak Adnan Oktar'ın yanından pijama ve terlikle kaçtı.

Sosyal medyanın en çok konuşulan konularından birisi haline gelen Ceylan Özgül, " Dikkat edin sizi kaydedecekler. Gizli kameralarla, açık kameralarla kaydedecekler. AVM'lerde resimlerinizi çekecekler. Sonra onların üzerinde oynayacaklar ve istedikleri amaca hizmet etmezseniz aleyhinize kullanmaya kalkacaklar. Korkmanıza gerek yok şeytanın hilesi zayıftır" ifadelerini kullandı.

Adnan Oktar, eski kediciğin açıklamasından kısa süre sonra Ceylan Özgül'ün kendi isteğiyle babasının yanına gittiğini, kaçma gibi bir durumun söz konusu olmadığını söyledi. Adnan Oktar'ın kediciklerinden Tülay Kumaşçı'da "Ceylan Özgül'ün yalın ayak kaçtığı iddiası da bu şekilde çürütülmüş oldu! 14.02.2017 tarihli kamera kayıtları, arkadaşıyla gayet rahat bir şekilde evden çıktığını ispatlıyor!" ifadelerini kullandı.

KAYNAK: POSTA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4279994/adnan-oktarin-yanindan-kacan-kedicik-inanilmaz-itiraflarda-bulundu