Meteoroloji'den Çok Sayıda Şehir İçin Sel Uyarısı!

Meteoroloji'den Çok Sayıda Şehir İçin Sel Uyarısı! 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nce 5-6 Mayıs 2017 tarihlerinde yapılan açıklamalar dahilinde Türkiye'yi Mayıs ayında sel baskınları bekliyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, özellikle 13 ilimizin yoğun şiddetli yağışlara ve sel baskınlarına maruz kalabileceklerini açıkladı. Vatandaşların dikkatli olmasını ve gerekli önlemleri almasını belirten Meteoroloji Genel Müdürlüğü, özellikle Bolu, Düzce, Kastamonu, Karabük, Sakarya, Ankara, Eskişehir, Çankırı, Kırıkkale, Yozgat, Kırşehir, Bursa ve Bilecik çevrelerini uyardı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün açıklaması dahilinde ilgili şehirlerde su baskını, heyelan, sel gibi afetlerin olabileceği ifade edildi. Müdürlük açıklama doğrultusunda Ankara İstanbul ve yukarıda saydığımız şehirlerdeki vatandaşların, hem kendileri hem de evleri için dikkatli olması gerekiyor.

Gelişmeler için kolay erişim -->> grubumuza katılmak için --->tıklayınız ios mobil uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek için ----> tıklayınız android mobil uygulamamızı ücretsiz yüklemek için ---->>> tıklayınız

kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4279944/meteorolojiden-cok-sayida-sehir-icin-sel-uyarisi