UPS Operasyon Memuru ve Muhasebe Memuru Alacak

UPS Operasyon Memuru ve Muhasebe Memuru Alacak

100 Yıllık küresel deneyimi ve dünya çapında 220'den fazla ülke ve bölgede hizmet vermesiyle en büyük kargo şirketlerinden birisi olan UPS , kariyer sitelerinde yayımladığı çeşitli ilanlarla personel kapasitesini arttıracağını duyurdu.  

Firmanın resmi internet sitesi ve kariyer sitelerinde yer alan duyurularda ; Şehiriçi Kurye Şoför , Reklam ve Halkla İlişkiler Stajyeri , Sales Account Executive , Saha Satış Sorumlusu , Muhasebe Memuru , Part Time Endüstri Mühendisi , Operasyon Memuru , Mekatronik Oto Tamircisi , Elektrik Teknisyeni pozisyonları için alım gerçekleştirileceği kamuoyu ile paylaşıldı. Başvuru işlemleri internet üzerinden kolaylıkla yapılabiliyor.  Personel alımlarıyla ilgili her türlü bilgilendirmeyi aşağıdaki linki takip ederek öğrenebilirsiniz. UPS Haftaiçi 08.00 - 18.00 , Haftasonu 09.00 - 12.30 Çalışma saatlerini baz alıyor , fakat pozisyonlara göre çalışma gün ve mesai saatleri hakkında değişiklik yapılabiliyor. Bununla ilgili adaylar mülakatlar sırasında bilgilendiriliyor.

Personel alımına ilişkin duyuru ve başvuru işlemleri için "http://www.kariyer.net/ups-turkiye-is-ilanlari-c2312-p14410/" adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kamudan haberler, gündemdeki son dakika haberleri, ekonomi haberleri ve çok daha fazlası kpsscafe.com.tr mobil uygulamasıyla cep telefonunuza ücretsiz gelsin istiyorsanız android ve ios platformları için tasarlanan uygulamaları marketlerden indirebilirsiniz.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS'siz bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4279669/ups-operasyon-memuru-ve-muhasebe-memuru-alacak