Liseli Kızın Esrarengiz Ölümü, İki Erkek Arkadaşını Eve Çağırdı Daha Sonrası Korkunç

Antalya'da anne ve babası boşandığı için yalnız yaşayan lise öğrencisi 18 yaşındaki E.B., oturduğu dairede hayatını kaybetti. Genç kızın alkolle birlikte yüksek dozda uyuşturucu kullandığı ve bu yüzden hayatını kaybettiği öne sürüldü.

Olay Antalya'nın Muratpaşa ilçesi Çaybaşı Mahallesi 1341 Sokak'taki olay saat 18.30 sıralarında yaşandı. İddialara göre annesi ve babası boşandığından dolayı 5 katlı bir apartmanda yine aile desteğiyle yalnız yaşayan liseli kız, dün akşam okuldan arkadaşlarıyla bir eğlence mekanına gitti. Daha sonra evine dönen genç kız uyudu.

Bu arada iki erkek arkadaşı E.B.'yi arayarak buluşma teklif etti. Ancak E.B. arkadaşlarını eve davet etti. Arkadaşlarıyla müzik dinleyip eğlenen genç kız, iddialara göre içki içip uyuşturucu kullandıktan sonra fenalaştı. Arkadaşlarının bildirmesiyle olay yerine gelen sağlık ekipleri E.B. isimli genç kızın hayatını kaybettiğini belirledi. Genç kızın alkolle birlikte yüksek dozda eroin kullandığı için hayatını kaybettiği belirlendi.

KPSSCAFE - ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4278665/liseli-kizin-esrarengiz-olumu-iki-erkek-arkadasini-eve-cagirdi-daha-sonrasi-korkunc