Hava Şartları Tüm Ulaşım Yollarını Kilitledi! Hava ve Deniz Ulaşımı Durdu

Tüm Türkiye'de hüküm süren kar yağışı, don olayları ve sert hava koşulları sonrasında tüm toplu ulaşım yolları kilitlendi.

İstanbul'daki kar kalınğının bir metreyi bulduğu günlerde tüm İDO seferleri iptal edildi. Uçak seferleri hakkında yapılan açıklama kapsamında hafta sonu uçak seferleri iptal edilmişti.

İDO SEFERLERİ İPTAL EDİLDİ. İDO'dan yapılan açıklama kapsamında vatandaşın mağdur olmaması için iptal edilen sefer sayıları açıklandı. Ayrıca İstanbul'da tüm gemi geçişleri kısıtlandı. Gemi seferleri de durduruldu.

Bunun yanında İstanbul'da iptal edilen uçak seferlerinin akabinde Adana'Dan İstanbul'a gelecek olan uçak seferleri de iptal edildi. Ankara-Trabzon ve İzmir seferleri ise zorlukla gecikmeli olarak sağlanabildi.

İPTAL EDİLEN İDO SEFERLERİ BU ŞEKİLDE SIRALANDI; 

-08:55 Armutlu-Armutlu TK-Yenikapı-Kadıköy Deniz Otobüsü -09:30 Bandırma - Yenikapı- Bostancı Deniz Otobüsü -09:30 Beşiktaş-Kadıköy-Yenikapı-Bursa Deniz Otobüsü -09:45 Yalova - Yenikapı Ferry Cat tipi hızlı feribot -09:45 Yenikapı - Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot -10:00 Pendik / Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot -10:00 Yalova / Pendik Ferry Cat tipi hızlı feribot -10:20 Bursa-Yenikapı-Kadıköy-Beşiktaş Deniz Otobüsü -10:30 Bursa-Yenikapi-Kadiköy Deniz Otobüsü -11:30 Beşiktaş-Kadıköy-Yenikapı-Bursa Deniz Otobüsü -11:45 Yalova - Yenikapi Ferry Cat tipi hızlı feribot -11:45 Yenikapı - Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot -12:30 Bursa-Yenikapı-Kadıköy Deniz Otobüsü -12:50 Kadıköy-Yenikapı-Bursa Deniz Otobüsü -14:30 Bursa-Yenikapı-Kadıköy-Beşiktaş Deniz Otobüsü -14:50 Kadıköy-Yenikapı-Bursa Deniz Otobüsü -15:00 Kadıköy-Yenikapı-Armutlu Tk.-Armutlu Deniz Otobüsü -18:30 Bandirma - Yenikapı Hızlı Feribot

Okulların tatil olmasına neden olan kar yağışı ulaşımı da olumsuz şekilde etkiledi. Gelişmeler için mobil uygulamalarımızı ve facebook grubumuzu takip etmeye devam ediniz.
Kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4277945/hava-sartlari-tum-ulasim-yollarini-kilitledi-hava-ve-deniz-ulasimi-durdu