İçişleri Bakanlığı En Az Lise Mezunu Kadrolu Personel Alımı Başvurular Başlıyor

İçişleri Bakanlığı En Az Lise Mezunu Kadrolu Personel Alımı Başvurular Başlıyor 

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü'nün en az lise ve dengi okullardan mezun ( Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektrik Tesisatçılığı, Elektrikçilik, Elektrik-Elektronik Teknolojisi Ortaöğretim alanlarından birisi) 2016 KPSS puanlarıyla yapacağı kadrolu tekniksyen alımı için başvuru süreci yarın başlıyor.

HANGİ İLLER İÇİN ALIM YAPILACAK?

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü resmi internet sitesinden 2017 yılı başında yayımlanan ilan duyurusunda Bitlis, Batman, Diyarbakır, Erzincan, Hakkari, Rize, Şırnak ve Tunceli illerinde istihdam etmek üzere 15 Teknisyen alımı yapılacağı duyurulmuştu. Başvuruda bulunacak adayların 2016 KPSS P94 puan türünden en az 70 ve üzerinde puan almış olması gerekiyor.  

BAŞVURULAR 20 OCAK 2017 TARİHİNE KADAR İL EMNİYET MÜDÜRLÜKLERİNE YAPILACAK

Başvurular 20 Ocak 2017 tyarihine kadar İl Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne bizzat talep edilen belgelerle birlikte yapılacak.  Başvuru için gerekli belgeleri ve diğer detayları sayfanın altında bulunan ilan duyurusu linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

HER TÜRLÜ İLAN CEP TELEFONUNA GELSİN

Kamuya memur alımları ile ilgili her türlü bilgilendirme 'Türkiye'nin En Sevilen KPSS Haber Sitesi KPSSCafe.com.tr' ile cebinize ücretsiz gelsin istiyorsanız TIKLAYINIZ. Kamu memur alımları ile ilgili diğer adaylarla tanışmak ve bilgi alışverişinde bulunmak istiyorsanız TIKLAYINIZ

EGM EN AZ LİSE MEZUNU TEKNİSYEN ALIMI DUYURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4277841/icisleri-bakanligi-en-az-lise-mezunu-kadrolu-personel-alimi-basvurular-basliyor