Memur Olmak İsteyenler Dikkat! Kamuya 2 Bin 339 Memur Alınıyor ( Başvurular Başladı! )

Kamuya 2 Bin 339 Memur Alınıyor ( Başvurular Başladı! )

Kamu kurum ve kuruluşlarına açıktan memur alımı ve sözleşmeli personel alımı konusundaki son dakika gelişmelerini siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşmayı sürdürüyoruz. KPSS A Grubu alımları yakından takip eden ziyaretçilerimiz için son zamanlarda güzel haberler geliyor.

TOPLAMDA 2 BİN 339 MEMUR ALIMI YAPILACAK ( KPSS-A GRUBU İLANLAR YAYIMLANDI)

Kısa bir süre önce Gelir İdaresi Başkanlığı ve SPK'nın uzman yardımcısı alımı yapacağına ilişkin bilgilendirmeleri yapmıştık, bugün saat 00.00'da da Maliye Bakanlığı'nın 300 vergi müfettiş yardımcısı alımı yapacağına ilişkin duyuru yayımlandı.

Bunun haricinde Düzce Üniversitesi'nin de 1 avukat alımı yapacağını hatırlatalım. Alımlar ve ilgili duyurulara aşağıdaki tablo vasıtasıyla erişim sağlayabilirsiniz. Kamu personeli alımlarını yeterli buluyor musunuz? memur alımları konusundaki düşüncelerinizi sayfanın altında bulunan yorum kısmı vasıtasıyla bizlerle ve diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Memur Alımı Yapacak Kurum Kuruluş Son Başvuru Tarihi İlan Sayfası Maliye Bakanlığı 8 Mayıs Duyuru için TIKLAYINIZ Gelir İdaresi Başkanlığı 28 Nisan Duyuru için TIKLAYINIZ Sermaye Piyasası Kurulu 21 Nisan Duyuru için TIKLAYINIZ Düzce Üniversitesi 17 Nisan Duyuru için TIKLAYINIZ

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, A Grubu bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4277648/memur-olmak-isteyenler-dikkat-kamuya-2-bin-339-memur-aliniyor-basvurular-basladi