Beyin Kanaması Geçirip Komada Olan İbrahim Erkal'ın Son Durumu

Beyin Kanaması Geçirip Komada Olan İbrahim Erkal'ın Son Durumu Nasıl?       

İbrahim Erkal, geçtiğimiz gece saat 1.00 civarında evinin otoparkında baygın halde bulundu ve çok ağır bir beyin kanaması geçirdi.

Yapılan ilk müdahaleler ardından ameliyata alınan Erkal'ın durumu kritik. Doktorlar tarafından yapılan açıklama dahilinde kanama olan bölgenin temizlendiği ve ilk 72 saatin çok önemli olduğu belirtildi.

İbrahim Erkal'ı o gece evinin otoparkına kadar bırakan vale ise, polise ifade verdi ve “İbrahim abiyi evine kadar getirdim. Otoparka arabasını park ettikten sonra bana gidebileceğimi söyledi. Onu evinin kapısına kadar götürmeyi teklif ettim, ancak kabul etmedi. Bana gidebileceğimi, söyledi. Ben de oradan ayrılıp, çalıştığım iş yerine döndüm” açıklamasında bulundu.

Doktorların açıklaması kapsamında ünlü sanatçı İbrahim Erkal için önümüzdeki 72 saat çok önemli. Gelişmeler ve son durumdan haberdar edeceğiz. Gelişmeleri kolayca takip etmek adına grubumuza katılmak için --->tıklayınız   En hızlı erişim imkanları ve ios uygulamamız ----> tıklayınız android uygulamamız ---->>> tıklayınız
kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4277636/beyin-kanamasi-gecirip-komada-olan-ibrahim-erkalin-son-durumu