Emniyet Müdürlüğü Lise Mezunu Daimi Personel Alıyor! Üstelik KPSS'den 60 Puan Yeterli

Emniyet Müdürlüğü Lise Mezunu Daimi Personeller Alıyor! Üstelik KPSS'den 60 Puan Yeterli

Manisa Salihli İlçe Emniyet Müdürlüğü'nce geçtiğimiz hafta İŞKUR aracılığı ile yapılan yazılı açıklama kapsamında kuruma aşçı alımı yapılacak.

Manisa Salihli İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde çalışmak isteyen adayların bazı şartlara sahip olması gerekiyor. Kurumun istediği tüm şartlara uyan adaylar, 9 Ağustos 2017 tarihine kadar başvuruda bulunabiliyor.

Manisa Salihli İlçe Emniyet Müdürlüğü personel alım ilanına başvurular İŞKUR resmi web sayfasından ve il müdürlüklerinden kolayca ve ücretsiz olarak yapılabiliyor. Fakat artık başvuruların sonuna gelindi. BAŞVURULARDA SON 2 GÜN! Başvurular 9 Ağustos 2017 tarihinde sona erecek.

Manisa Salihli İlçe Emniyet Müdürlüğü, aşçı adaylarında  Aşılık Belgesine Sahip olmak Kalfalık Belgesine sahip olmak Hijyen Belgesine sahip olmak şartlarını görmek istiyor. Ayrıca adayların KPSS'den en az 60 puana sahip olması şart. Başvuruda bulunmak ve daha çok ayrıntıya sahip olmak için lütfen İŞKUR'a erişiniz.

Çok daha fazlasından haberdar olabilmek için ücretsiz uygulamalarımıza erişin ----> grubumuza katılmak için lütfen buraya --->>tıklayınız   ios mobil uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek için ----> tıklayınız android mobil uygulamamızı ücretsiz yüklemek için ---->>> tıklayınız

kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4277521/emniyet-mudurlugu-lise-mezunu-daimi-personel-aliyor-ustelik-kpssden-60-puan-yeterli