Gelin adaylarına büyük fayda sağlayacak bakım önerileri

Dr. Ayşegül Saltat Polikliniği’nin siz gelin adaylarına önerdiği düğün paketindeki uygulamalar sırasıyla şu şekilde;
Vücut şekillendirme bölgesel zayıflama: Evlenmeden 2 ay önce zayıflama ve sıkılaşma programlarına başlanmalıdır. Ultra Shape odaklı Ultrasound teknolojisi ile sinir ve cilde zarar vermeden hedeflenen bölgede yağ hücresini parçalayan ve cilt sıkılaşması sağlayan rahat bir tedavi yöntemidir. Parçalanan yağ hücre içeriği doğal metabolik süreçlerde enimine edilir. Ultra Shape işlemi tedavi alanları belirlenerek odaklı ses dalgasını derialtı yağ dokusuna yönlendirir, mekanik etkiyle yağ hücrelerini kademeli şekilde kırar. Seans süresi yapılan bölgeye göre değişmektedir. 3 ile 5 seans arası uygulanmaktadır.
Beslenme ve diyet danışmanlığı: Düğünden 2 ay önce olacak şekilde diyetisyen programının başlanılması oldukça hızlandırılmış bir sonuç ile en çok tercih edilen bakım kampı seçeneğidir.
Lazer Epilasyon: Son epilasyon düğünden 1 hafta önce yapılacak şekilde planlanmalıdır. Yüz bölgesi için Q anahtarlı ND Lazer gelinlerin en sevdiği aydınlatıcı özelliği de olan laze epilasyon seçeneğidir.
Oksijen bakımları: En etkili cilt bakım stratejilerinden biri olan Oksijet bakımı leke, akne ve anti aging paketleri gibi ayrı seçenekler sunabilen üst düzey cilt yapılandırma yöntemi olarak sıklıkla tercih edilmektedir.
Botoks: Düğünden 1 ay öncesi yapılmalıdır. Özellikle alın ,göz çevresi ve kaş arasında duru bir görüntü için uygulanmaktadır.
Cilt Bakımı: 2 hafta 1 olacak şekilde düğün gününe kadar 3 seans planlanmalı ve son seans evlenmeden 1 gün önce yapılmalı. Kişiye özel planlamalar OxyGeneo, JetPeel, Darphen ve Dermologica bakımları kişiye özel kombinasyonlarla uygulanabilmektedir.

- KPSS Cafe, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4277499/gelin-adaylarina-buyuk-fayda-saglayacak-bakim-onerileri