Hayat Eve Sığar Uygulaması İndir, Hayat Eve Sığar Virüs Uygulaması Nedir?

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı koronavirüs ile mücadele kapsamında yeni bir uygulama tanıttı ve google play mağazasında uygulamayı vatandaşların hizmetine sundu. Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan ve hizmete sunulan bu mobil uygulama nedir ve nereden indirilir diye merak edenler için haberimiz üzerinde Hayat Eve Sığar uygulaması hakkında kısa bilgi ve Hayat Eve Sığar indir uygulama adresine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Hayat Eve Sığar Uygulaması Nedir?

Hayat Eve Sığar Mobil Uygulaması, T.C. Vatandaşlarımızı Yeni Koroner Virüs (Covid-19) hakkında bilgilendirmek ve oluşabilecek salgın hastalıklarla ilişkili riskleri en aza indirmek ve yayılmasını önlemek için Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen bir mobil uygulamadır.

TC Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşlara sunulan Hayat Eve Sığar uygulaması ile telefon numaranızla doğrulama alabilir, adım adım sorulan sorulara cevap verebilir ve şikayetlerinize göre nasıl davranmanız gerektiğine dair rehberlik alabilirsiniz. koronavirüs hastalığı açısından. Verdiğiniz yanıtlara göre, yönlendirmeler yalnızca öneri niteliğindedir ve nihai sonuç / kesinlik içermez, yalnızca öneri niteliğindedir. Aynı zamanda, hastaneler, eczaneler, pazar zincirleri, metrolar ve duraklar gibi temel ihtiyaç noktalarına kolayca ulaşabilir ve ev izolasyonunun, enfekte kişilerin ve riskli alanların yoğunluğunu görebilirsiniz.

Merak ettiğiniz ve takip etmek istediğiniz akrabalarınızı ekleyerek, ilgili kişi bu uygulamayı yüklerse ve uygulama aracılığıyla onay verirse, konum bilgilerini görebilir, bulundukları bölgeye göre risk durumlarını izleyebilir ve görebilirsiniz.

Google Play Mağazası için TIKLAYIN

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4277401/hayat-eve-sigar-uygulamasi-indir-hayat-eve-sigar-virus-uygulamasi-nedir