TSKB Tecrübeli Tecrübesiz Banka Personeli Alım Başvuruları Devam Ediyor

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası'nın çeşitli kareriy sitelerinde yayımladığı ilan duyurusu kapsamında kuruma personel alımları yapılacak. Başvurular geçtiğimiz haftalarda başladı. Kurum başvuruları almaya devam ediyor.

GEREKLİ ŞARTLAR NELERDİR?
Türkiye Sınai Kalkınma Bankası'nın 16 Ocak'ta başlayan uzman yardımcısı alım ilanı başvuruları kapsamında kuruma başvuru yapacak olan adayların veya Endüstri Mühendisliği, Matematik, Bankacılık ve Finans, İstatistik, İşletme Mühendisliği veya Finans Matematiği bölümlerinin 4.sınıf öğrencileri ile Finans ve Ekonomi alanında yüksek lisans yapan öğrencilerden olması şart.  Türkiye Sınai Kalkınma Bankası personel alım ilanına başvuru yapan adayların tecrübeli olması şart değil. tebrübesiz adaylar da başvuruda bulunma hakkında sahip. Adaylar tam zamanlı daimi olarak istihdam edilecek.

BAŞVURU SÜRECİ
Türkiye Sınai Kalkınma Bankası uzman yardımcısı personel alımına başvurular 10 Şubat 2017'de sona erecek. BAŞVURULAR ilgili kariyer sitelerine üye olup, online olarak gerçekleştirilecek.

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası personel alım ilanı tam metni için alttaki linke erişim sağlayabilirsiniz.

Personel alımlarından anında erişim sağlamak ve grubumuza katılmak için --->tıklayınız   En hızlı erişim imkanları ve ios uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek için ----> tıklayınız android uygulamamızı ücretsiz yüklemek için ---->>> tıklayınız
http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-sinai-kalkinma-bankasi-uzman-yardimcisi-1713730

kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, Bankacılık bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4277170/tskb-tecrubeli-tecrubesiz-banka-personeli-alim-basvurulari-devam-ediyor