HTC One M9 kamerası için yayınlandı

HTC One M9 kamerası için yeni bir güncelleme daha yayınlandı.

HTC One M9 Güncellemesi Kamerası için Anons Edildi. HTC, One M9 modeli kamera konusunda büyük yeniliklerle gelirken, kullanıcıların bildirimlerini de göz önüne alarak kamera iyileştirme güncellemesi yayınladı. HTC, One M9 modeli kısa bir süre önce satışa çıkmasına rağmen, cihaz üzerinde yaşanan bazı yazılımsal sıkıntıları hızlıca gidermeyi sürdürüyor. İşlemci sorununa ilişkin gelen bir önceki güncellemeyi bu sefer de kamera iyileştirme güncellemesi takip etti.
Özellikle çekilen fotoğrafların soluk ve cansız olduğu yorumları üzerine gelen güncellemenin ile oldukça önemli olduğu göze çarpıyor. Konu ile ilgili phandroid sitesi güncelleme öncesi ve sonrası görselleri karşılaştırarak yayınladı. Güncelleme şimdilik Verizon ve Sprint kullanıcılarını kapsadığını da belirtmekte fayda var. İşte güncelleme öncesi ve sonrası çekilen görsellerden bazıları.
Bir önceki yazımız olan OnePlus One CyanogenMod 12S Güncellemesiyle Daha Başarılı Oluyor başlıklı makalemizde Akıllı Telefon, CyanogenMod 12s ve güncelleme hakkında bilgiler verilmektedir.

- KPSS Cafe, Teknoloji bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4277037/htc-one-m9-kamerasi-icin-yayinlandi