Gölgeli Belediye Başkanlığı KPSS ŞARTSIZ Personel Alacak (İlköğretim Mezuniyeti Yetiyor)

Gölgeli Belediyesi KPSS ŞARTSIZ Personel Alacak (İlköğretim Mezuniyeti Yetiyor)

Tokat Gölgeli Belediyesi tarafından 20 Nisan 2017 tarihinde resmi web sayfasında yayımlanan ilan duyurusu dahilinde kuruma işçi alımları yapılacak.

Tokat Gölgeli Belediyesi'ne yapılacak olan alımlar Orman Gözetleme ve Haberleşme İşçisi, Geri Dönüşüm İşçisi pozisyonlarına gerçekleştirilecek. Tokat Gölgeli Belediye Başkanlığı personel alımları KPSS ŞARTI ile değil, kura seçimi ile yapılıyor. Kura işlemi noter huzurunda yapılacak. Adayların bazı şartlara sahip olması gerekiyor.

GEREKLİ ŞARTLAR / ADAYLARIN SAHİP OLMASI GEREKEN KRİTERLER
Tokat Gölgeli Belediyesi adaylarında İlköğretim veya lise öğrenimli olmak, erkek adaylar tercihli, B ve A2 sürücü belgeli olmak, askerlik görevini yapmış olmak şartlarını görmek istiyor.

BAŞVURU SÜRECİ
Tokat Gölgeli Belediyesi işçi alım ilanı başvuruları 24 Nisan 2017 tarihine kadar İŞKUR il müdürlüklerinden ve resmi web sayfasından kolayca yapılabilecek. Başvurular gerekli belgeler ile beraber yapılacak. Adayların öncelikle İŞKUR'a üye olması şart. Daha ayrıntılı bilgi için alttaki ilanları inceleyiniz.

Orman Gözetleme ve Haberleşme İşçisi alım ilanı başvurularına dair tüm bilgiler için lütfen BURAYA TIKLAYINIZ. 

Geri Dönüşüm İşçisi alım ilanı başvuru detaylarına erişmek için lütfen TIKLAYINIZ. 

Çok daha hızlı, kolay ve ücretsiz erişim için -->>> Memur grubumuza katılmak için --->tıklayınız   ios mobil uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek için ----> tıklayınız android mobil uygulamamızı ücretsiz yüklemek için ---->>> tıklayınız

kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, İş-Kur bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4275485/golgeli-belediye-baskanligi-kpss-sartsiz-personel-alacak-ilkogretim-mezuniyeti-yetiyor