Sahil Güvenlik Komutanlığı Sözleşmeli Astsubay Alımı Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanır?

Sahil Güvenlik 100 Astsubay Alacak! Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanır? 

İçişleri Bakanlığı Sahil Güvenlik Komutanlığı'nın 100 sözleşmeli astsubay alımı için başvuru sürecinde sona gelindi . Geçtiğimiz haftalarda Sahil Güvenlik Komutanlığı'nın resmi internet sitesi ve Devlet Personel Başkanlığı'nda yayımlanan personel alım duyurusunda İçişleri Bakanlığı'na bağlı Sahil Güvenlik Komutanlığı'na KPSS Şartsız ve kpss puanlarıyla toplamda 100 astsubay alımı yapılacağı bildirilmişti. İlgili alımlar için başvuru süreci 10 Nisan 2017 tarihinde başlamıştı. Başvuru şartlarını taşıyan adaylar (bknz. personel alım duyurusu)  bugün saat 11.00'a kadar başvurularını sahilguvenlik.gov.tr adresi üzerinden yapmıştı.  

Başvuru sonuçları 2 Mayıs 2017 tarihinden sonra sahilguvenlik.gov.tr adresi üzerinden açıklanacak. Sınavların ne zaman yapılacağı ve sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağıysa yine ilgili internet sitesi üzerinden ilerleyen zamanlarda bildirilecek.

Kamudan haberler, gündemdeki son dakika haberleri, ekonomi haberleri ve çok daha fazlasını  yakından takip etmek ilgili haberleri cep telefonunuza bildirim olarak alabilmek için kpsscafe.com.tr'nin mobil uygulamasını indirmeyi unutmayın.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA 

- KPSS Cafe, KPSS'siz bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4275243/sahil-guvenlik-komutanligi-sozlesmeli-astsubay-alimi-basvuru-sonuclari-ne-zaman-aciklanir