MSB En Az Lise Mezunu 24 Bin Personel Alımı Yapacak (Başvurular Sürüyor)

MSB 24 Bin Askeri Personel Alacak! Başvuru Süreci Devam Ediyor 

Milli Savunma Bakanlığı Kara Kuvvetleri Komutanlığı'nın 2017 Yılı Uzman Erbaş ve Sözleşmeli Er alımı için başvuru süreci devam ediyor. Devlet Personel Başkanlığı ve Milli Savunma Bakanlığı resmi sitelerinden yayımlanan başvuru kılavuzlarında başvuru işlemlerinin 1 Aralık 2017 tarihinde sona ereceği belirtildi. Uzman Erbaş ve Sözleşmeli Er alımı için müracaat yapacak adayların msb.gov.tr adresi üzerinden yayımlanan başvuru kılavuzlarını titizlikle incelemesi ve ona göre başvuru yapması çok önemli.

Başvuru işlemleri Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Daire Başkanlığı'nın resmi internet sitesi üzerinden yapılabilecek.  Başvuru yapan adaylar başvuru şartlarını taşıması halinde sınav aşamalarına çağrılacak, yıl boyunca dönem dönem Uzman Erbaş ve Sözleşmeli Er alımlarıyla ilgili MSB resmi sitesinden bilgilendirmeler yapılacak.

MSB SÖZLEŞMELİ ER ALIMI BAŞVURU KILAVUZU İÇİN TIKLAYINIZ
MSB UZMAN ERBAŞ ALIMI BAŞVURU KILAVUZU İÇİN TIKLAYINIZ

Kamu personeli alımları, gündemdeki son dakika gelişmeleri , ekonomi haberleri ve daha fazlasını yakından takip etmek ilgili haberleri cep telefonunuza bildirim olarak alabilmek için kpsscafe.com.tr mobil uygulamasını indirmeyi unutmayın.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, Askeri bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4275233/msb-en-az-lise-mezunu-24-bin-personel-alimi-yapacak-basvurular-suruyor