Yıldız Holding 2015 Yılı Personel Alım İlanları

Yıldız Holding büyümeye devam ederken, personel alımlarına da devam ediyor. Siz de Yıldız Holding çalışanı olabilirsiniz.

 Yıldız Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015
İhracatta ve ithalatta Türkiye’nin lider holdingleri arasında yer alan ve en üst sıralarda bulunan Yıldız Holding, bünyesinde barındırdığı birçok marka ile hem Türkiye’de hem de dünyada kendisini belli ediyor. Alacağı binlerce eleman sayesinde hem Türkiye ekonomisine katkıda bulunurken hem de aynı zaman içerisinde kendisini büyütmek için büyük çaba sarf ediyor.
Yıldız Holding personel eleman alımı iş ilanları 2015 için birçok pozisyonla verilmiş olup, Türkiye’nin dört bir yanına alımlar gerçekleştirilecektir. Alımlarını en büyük oranda ticaret merkezi olan İstanbul’da yapacak olan Yıldız Holding alımların en fazlasını ise yönetim pozisyonları için yapacaktır.
Yıldız Holding personel eleman alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlar için yapılacak diye merak edenlere kendi sitesinde yer alan ilanlardan doğru bilgi verebiliriz. Öncelikli olarak kariyer yapmak ve yükselmek isteyen kişileri seçecek olan holding, birçok pozisyon içinde ilan vermiş durumdadır.
- KALİTE YÖNETİCİSİ, - PLANLAMA UZMAN YARDIMCISI, - İHRACAT OPERASYON UZMANI, - TEDARİK ZİNCİRİ UZMAN YARDIMCISI, - BÜTÇE UZMANI, - DEPO MÜDÜRÜ, - AR-GE UZMANI, - KALİTE UZMANI.
Yıldız Holding personel eleman alımı iş ilanları 2015 de bu pozisyonlarla yapılacak olup, bu pozisyonlar haricinde birçok alım bulunuyor. Bu alımları takip etmek isteyenler internet sitemizi takip ederek güncel bilgileri alabilirler. Aynı zamanda yukarıda verdiğimiz ilanları takip etmek ve başvuruda bulunmak isteyenler aşağıda yer alan her iki adresi de kullanabilirler.
http://www.yildizkariyer.com/   http://www.kariyer.net/yildiz-holding-is-ilanlari-c4325-p29208/
kaynak: isbilgisi.com

- KPSS Cafe, KPSS'siz bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4274647/yildiz-holding-2015-yili-personel-alim-ilanlari