KPSS 60 Puan - Dolgun Ücret SYDV Personel Alımı

KPSS 60 Puan - Dolgun Ücret SYDV Personel Alımı

Bitlis Tatvan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na personel alımı yapılacağı Bitlis Valiliği tarafınca 2 Mayıs 2017 tarihinde kamuoyuna açıklandı.

Bitlis Tatvan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na 1 ADET SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ ALIMI    yapılacak. Başvurular başladı.

Bitlis Tatvan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımına dair tüm bilgiler kurum tarafından adayların erişimine açıldı. 9 Mayıs'a kadar sürecek olan başvurular https://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Giris adresinden yapılacak. Kuruma alınan personel belirsiz süreli olarak çalışacak. Bitlis Tatvan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na başvurular gerekli belgeler ile şahsen yapılacak. Adayların belirtilen şartların tamamına uyum sağlaması gerekiyor.

GEREKLİ KRİTERLER KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK;  
1-ERKEK OLMAK 2- Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından en son puanı açıklanan 2015-2016 Yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS P3 Puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. 3-. Bilgisayar ve Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak. 4- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak. 5-. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. 6. Son 6 (Altı) ay Tatvan ilçesinde ikamet ediyor olmak. 7-. Seyahat engeli bulunmamak. 8-. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak 9-. Öğrenmeye ve sürekli gelişime açık olmak , Grup çalışmalarına uyumlu olmak.

Ve ilan metni;

Bütün personel alımlarına dair bilgilendirmelere KPSSCAFE'den erişim sağlayabilmektesiniz. Memur grubumuza katılmak için --->tıklayınız   ios mobil uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek için ----> tıklayınız android mobil uygulamamızı ücretsiz yüklemek için ---->>> tıklayınız

kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, SYDV bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4273689/kpss-60-puan-dolgun-ucret-sydv-personel-alimi