Son Dakika : IŞİD'in Bomba Yüklü Aracı Patlatıldı ! 30 Sivil Öldü

Son Dakika : IŞİD'in Bomba Yüklü Aracı Patlatıldı ! 30 Sivil Öldü

Musul'da terör örgütü IŞİD ile Irak güçleri arasındaki savaş gün geçtikçe daha da gerinleşiyor. Son olarak terör örgütüne ait bir bombalı araca yönelik düzenlenen hava saldırısı felaketle sonuçlandı.Saldırıda 30 sivilin hayatını kaybettiği öğrenildi.

IŞİD, Suriye ve Irak'ta terör saçmaya devam ediyor. Irak'ın en büyük ikinci kenti Musul'da Irak güçlerinin terör örgütü IŞİD'e yönelik operasyonları devam ederken, bölgeden çok acı haberler geliyor. Son olarak gün içerisinde bir bombalı araç saldırısı haberi daha geldi.  Yerel medya kaynaklarından elde edilen bilgilere göre Musul'da terör örgütü IŞİD'e ait olduğu öne sürülen bomba yüklü bir araç, ABD'nin başı çektiği koalisyon güçlerine ait savaş uçaklarınca vuruldu. Büyük çaplı patlamanın sebebiyle 30 sivilin hayatını kaybettiği öğrenildi.

Kamudan haberler, gündemden gelişmeler, son dakika haberleri ve çok daha fazlası için kpss cafe mobil uygulamasını cep telefonunuza indirmeyi unutmayın. Haberlere dair yorumlarınızı sayfanın altında bulunan yorum kısmı vasıtasıyla bizlerle ve diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4273679/son-dakika-isidin-bomba-yuklu-araci-patlatildi-30-sivil-oldu