Tecrübeli-Tecrübesiz 3 Bin 500 Personel Alımı Başvuru Ekranı Açıldı (Dolgun Maaş ve Lojman İmkanı)

İGA Havalimanı İşletmesi A.Ş. tarafından geçtiğimiz gün bir açıklama yapıldı ve İstanbul'da yapımı devam eden yeni Havalimanının güvenliğine 3 bin 500 personel alımı yapılacağı bildirildi.

3. Havalimanında güvenlik görevlisi olarak istihdam etmek üzere en az lise mezunu adayları arasından 3 bin 500 personel alımı yapılacak. Geçtiğimiz gün gelen açıklamanın ardından başvuru ekranı açıldı ve güvenlik görevlisi alımı için başvurular alınmaya başlandı.

Bayan ve erkek adaylar arasından yapılan personel alımında alıncak personellere dolgun ücret verileceği açıklandı. Ancak ücretin tam miktarı belirtilmedi.

3. HAVALİMANI NE ZAMAN HİZMETE GİRECEK?

Bitirildiğinde ilk etabı 90 milyon yolcu kapasiteli terminal ve 2 pistten oluşacak olan İstanbul Yeni Havalimanı’nı 29 Ekim 2018 tarihinde hizmete girecek.

BAŞVURU ŞARTLARI

İlana başvuru yapacak adayların, 5188 sayılı yasaya göre özel güvenlik kimlik kartına sahip olması, tercihen 35 yaşını geçmemiş olması, boy ve kilosunun orantılı şekilde olması, erkek adaylar zorunlu askerlik hizmetini tamamlamış olması, diksiyonu düzgün olması, sözlü iletişim kabiliyeti yüksek olması ve vardiyalı çalışma şekline uyum sağlayabilecek olması şartlarını taşıması gerekmektedir.

MEZUNİYET VE TECRÜBE ŞARTI

Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun), Tecrübeli ve Tecrübesiz Adaylar.

İŞİN TANIMI

İGA Havalimanları İşletmesi tarafından yapılan açıklamada işin tanımı ile ilgili şu ifadelere yer verildi:

"Dünyanın en büyük projesi olan İstanbul Yeni Havalimanında görevlendirilmek üzere,İGA Güvenlik Hizmetleribünyesinde istihdam edilecek, 25 yıllık görev süremizde bizimle çalışacak takım arkadaşları aramaktayız."

MAAŞ VE SİGORTA

Ödenecek maaşlarla ilgili şu ifadelere yer verildi: Dolgun ücret + Yemek+ Servis (geniş servis ağı) + SGK

LOJMAN VE SOSYAL OLANAKLAR

Bay ve Bayan Güvenlik Görevlileri için, ücretsiz 4’er kişilik lojmanlar ve sosyal alanlar bulunmaktadır.

BAŞVURU

Güvenlik görevlisi personeli alımına başvurular internet üzerinden alınmaktadır. Başvuru yapacak adayların aşağıdaki bağlantı adresini kopyalayarak yeni sekmede açması ve müracaatını bu adres üzerinden yapması gerekmektedir.

https://goo.gl/4FucJe

MEMUR VE PERSONEL ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN;

KPSSCAFE android uygulamamızı ücretsiz indirmek için ---->>> TIKLAYIN

KPSSCAFE iOS uygulamamızı ücretsiz indirmek için----> TIKLAYIN

Kpsscafe.com.tr  | Ankara

- KPSS Cafe, KPSS'siz bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4273251/tecrubeli-tecrubesiz-3-bin-500-personel-alimi-basvuru-ekrani-acildi-dolgun-maas-ve-lojman-imkani