Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Personel Alım İlanı

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu KPSS'den 60 puan almış olmak şartı ile belirsiz süreli personel alımında bulunacaktır.

4 Kasım 2015 Tarihinde Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu MKEK Çankırı Silah Fabrikası Müdürlüğü tarafından personel alım ilanları yayınlandı. Daimiş işçi statüsünde belirsiz süreli kamu işçisi olarak 13 kişi alınacağı duyuruldu.

Başvurular İş Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden 13 Kasım 2015 tarihine kadar yapılacaktır. Ayrı yayınlanan 3 ilanda belirtilen şartlar aşağıda yer almaktadır.

İlanlara başvuru yapabilmek için Çankırı Merkez, Çerkeş, Eldivan, Ilgaz, Kurşunlu, Orta, Şabanözü, Yapraklı, Atkaracalar, Kızılırmak, Bayramören, Korgun ilçelerinde ikamet şartı bulunmaktadır.

Kimya Teknisyeni alımı için: Lise mezunları arasından Kimya bölümü mezunları başvuru yapabilecektir. Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS en az 60 puan almış olmak şart.

4 Kişi NC/CNC Tezgah İşçisi alımı için:  Lise mezunları arasından Makine Teknolojisi bölümü mezunları başvuru yapabilecektir. Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS en az 60 puan almış olmak şart.

8 Tesviyeci İşçi alımı için: Lise mezunları arasından Makine Teknolojisi bölümü mezunları başvuru yapabilecektir. Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS en az 60 puan almış olmak şart.

İşkur internet sitesinde yayınlanan 3 ayrı ilana ulaşmak için ünvanlara tıklamanız yeterli.

BAŞVURU KILAVUZU VE GENEL ŞARTLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4273099/makina-ve-kimya-endustrisi-kurumu-personel-alim-ilani