Üniversite Öğrencisi 3 Kızın Hız Tutkusu Faciayla Sonuçlandı

Üniversite Öğrencisi 3 Kızın Hız Tutkusu Faciayla Sonuçlandı

Malatya'da İçerisinde üniversite öğrecnilerinin bulunduğu özel otomobil aşırı hız nedeniyle kontrolünü kaybetti ve defalarca takla attı. Araçta bulunan 3 kız öğrenci yaralandı. Elde edilen bilgilere göre Malataya İnönü Üniversitesi Battalgazi Kampüsü karşısında meydana gelen kazada  İnönü Üniversitesi Meslek Yüksekokulu’nda okuduğu öğrenilen 3 kız öğrencisi yaralandı.

Otomobilin şehir merkezi yönünden kampüse gelirken aşırı hızdan dolayı kontrolünü kaybettiği ve okul nizamiyesinin hemen karşısında bulunan arazde takla attığı öğrenildi. Aracı kullanan B.Ö ve  yanında bulunan iki arkadaşı ilk müdahelenin hemen ardından çağrılan ambulansla hastaneye kaldırılırken, olay yerine gelen Jandarma kazayla ilgili soruşturma başlattı. Hastaneye kaldırılan 3 üniversite öğrencisinin de hayati tehlikesi olmadığı öğrenildi.

Kamudan haberler, Gündemdeki son dakika gelişmeleri ve daha da fazlası anında cep telefonunuza gelsin istiyorsanız Türkiye'nin en beğenilen haber yazılımlarından birisi olan kpss cafe uygulamasını ücretsiz indirmeyi unutmayın.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4272829/universite-ogrencisi-3-kizin-hiz-tutkusu-faciayla-sonuclandi