Türkiye'nin En İyi Kampüsleri

ODTÜ / Ankara : Mükemmel orman manzaraları , sosyal faaliyetleriyle güzelliğiyle ilk akla gelen üniversitelerden biridir ODTÜ. Teniz kortları , yüzme havuzları , spor merkezleriyle ODTÜ'de öğrenciliğin tadını çıkartabilirsiniz.

Bilkent Üniversitesi / Ankara : 5.000 dönüm arazinin 3.000'ini ağaçlık alana dönüştüren Bilkent Üniversitesinde hem yeşilliğe hemde sosyal faaliyetlere doyabilirsiniz. Geniş kütüphanesi , spor tesisleri ile Bilkent Üniversitesini görünce hoşunuza gitmemesi imkansız.

İnönü Üniversitesi / Malatya : Adeta öğrencilerin ders dışı zamanlarını güzel geçirmesi için yapılmıştır bu kampüs. İstanbul  ve Ankara'daki üniversitelerle kafa tutuşacak kadar güzel olan kampüsüyle İnönü Üniversitesi hizmetinizde.

K.T.Ü / Trabzon : Hiç kuşkusuz manzara olarak en iyi kampüstür. Adeta deniz ayaklarınızın altındadır. Sosyal faaliyet kolları ise hiç durmadan öğrencilerine hizmet vermektedir.

Koç Üniversitesi / İstanbul : Kültür , sanat ve sporla ilgilenen arkadaşlar için eşsiz imkanlar sunan Koç Üniversitesi çok çok güzel ve ferah bir kampüse sahiptir.


Ahmet Burak KARGI / Kpsscafe.com


NOT: Kpsscafe.com tarafından hazırlanan bu haber/makale  “www.kpsscafe.com.tr” şeklinde aktif link verilmeden kesinlikle kullanılamaz. Aksi takdirde tüm yasal girişimler yapılacaktır.

- KPSS Cafe, Eğitim bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4272240/turkiyenin-en-iyi-kampusleri