Tahminlerimiz Doğru Çıktı: PÖH Parkurları Belli Oldu!

Polis Özel Harekat (PÖH) parkurunda değişiklik yapılıp yapılmayacağını merakla bekleyen adayların akıllarına takılan sorular cevaplandı. 

PÖH Parkurları Belli Oldu!
Daha önceki haberlerimizde dile getirdiğimiz gibi 12 Aralık 2016 tarihinde PÖH parkurlarının belli olacağı konusunda tahminlerimiz doğrulanmış bulunuyor. Polis Akademisi Başkanlığı'nca yapılan duyuru kapsamında 19.dönem POMEM alımında 10.000 adaya yönelik olarak uygulanacak fiziki yeterlilik sınavının ayrıntıları kamuoyuna aktarıldı. Adaylar merak içinde ayrıntıları bekliyordu.  

12 Aralık 2016 tarihinde Polis Akademisi resmi web sayfasında yayımlanan duyuru kapsamında parkurlar belli oldu. Adaylar heyecan içinde sınav ayrıntılarını incelemeye koyuldu. 

Mülakat Tarihleri Ne Zaman Belli Olacak?
PÖH fiziki yeterlilik sınavları için belirlenen tarihlerin 19 aralık 2016 tarihinde açıklanması beklenmektedir. 

19. Dönem POMEM 10 Bin Polis Özel Harekat (PÖH) Fiziki Yeterlilik Sınavı Açıklandı! haberimiz için lütfen TIKLAYINIZ

Anında Haberdar Olun!
PÖH fiziki yeterlilik sınavları hakkındaki tüm detaylar için KPSSCAFE'yi takipte kalmaya devam ediniz. Sosyal medya hesaplarımızdan ve android ile ios uygulamalarımızdan Polis Akademisi hakkındaki haberlerden anında haberdar olabilirsiniz. Mobil uygulamalarımızı ücretsiz bir şekilde cep telefonlarınıza yükleyebilirsiniz.
Kpsscafe.com.tr

- KPSS Cafe, Eğitim bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4271896/tahminlerimiz-dogru-cikti-poh-parkurlari-belli-oldu