Kullandığı Oyun Fotoğrafını Çekti! Sonra Gitti Polise Kafa Attı

Kullandığı Oyun Fotoğrafını Çekti! Sonra Gitti Polise Kafa Attı 

Denizli'de referandum için kullandığı oyun fotoğrafını çekmek isteyen kişi sandık görevlilerin tutanak tutmasına izin vermedi ve binadan ayrılmaya çalıştı. Bu sırada merkezde görevli polis memurları tarafından durdurulmak istenen kişi polis memuruna kafa attı. Gözaltına alınan A.K. emniyete götürüldü.  Olay bugün saat 11.00 sıralarında Denizli Merkezefendi İlçesi Reşat Vural ilkokulunda meydana geldi.2087 nolu sandığa gelen A.K. isimli şahıs, oyunu kullandıktan sonra cep telefonuyla fotoğrafını çekti. Bunu gören sandık görevlileri tarafından uyarılan A.K. hakkında tutanak tutulmak istendi.

İtiraz eden A.K okul binasından çıkarken, sandık görevlileri tarafından konu polise bildirildi. A.K'yi durdurmak isteyen polis direnişle karşılaştı. A.K, görevli polis memuruna kafa atarak kaşını yardı. Yaralanan polis memuru Korkmaz, Servergazi Devlet hastanesi'ne kaldırılırken, saldırgan kelepçelenerek gözaltına alındı.

Son dakika gelişmeleri , ekonomi haberleri  , 16 Nisan referandum sonuçları ve daha fazlasını takip etmek için kpsscafe.com.tr mobil uygulamasını indirmeyi unutmayın.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4271895/kullandigi-oyun-fotografini-cekti-sonra-gitti-polise-kafa-atti