Yokuş:"Bizim Evlatlarımız İşsiz ! 1 Milyon Suriyeli Kayıt Dışı Çalışıyor!"

Yokuş:"Bizim Evlatlarımız İşsiz ! 1 Milyon Suriyeli Kayıt Dışı Çalışıyor!" 

Türkiye Kamu Sen Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Türk Büro Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, sosyal paylaşım sitesi twitter üzerinden işsizlik ve suriyelilerin vatandaşlığa geçirilmesine yönelik haberlere dair önemli açıklamalarda bulundu. Fahrettin Yokuş, Türkiye'de çalışan kayıt dışı Suriyelilerin sayısının 1 milyonu bulduğunu dile getirirken, işsiz gençlere dikkat çekti.

MİLYONLARCA SURİYELİ KAÇAK ÇALIŞIYOR

Fahrettin Yokuş:"Ülkemizde Resmî İşsizlik oranı yüzde 12'yi geçti.Dede ve Nineler bile iş arar oldu.Ülkemizde Çoğu SURİYELİ BİR MİLYON GÖÇMEN KAÇAK çalışıyor.!Hem evlatlarımız mağdur Ve Hemde ülkemiz Gelir kaybediyor.Müjdeler olsun hükümet, Suriyelileri vatandaş yapmaya başladı.Vatanlarını savunmayarak kaçanları , vatanımıza ortak ediyorlar!" dedi.

Konuya dair yorumlarınızı sayfanın altında bulunan yorum kısmı vasıtasıyla bizlerle ve diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz. Kamu personeli alımları, gündemden gelişmeler, ekonomideki son durum ve daha da fazlası için kpss cafe mobil uygulamasını cep telefonunuza ücretsiz indirmeyi unutmayın.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4271825/yokusbizim-evlatlarimiz-issiz-1-milyon-suriyeli-kayit-disi-calisiyor