Adaylar 2016 KPSS Puanlarıyla En Az Lise Mezunu Zabıt Katibi, İKM Alımı Duyurusu için Açıklama Bekliyor

2016 KPSS Puanlarıyla En Az Lise Mezunu Zabıt Katibi, İKM Alımı Duyurusu için Açıklama Bekliyor

Adalet Bakanlığı'nın 2017 yılı içerisinde yeni zabıt katibi, icra katibi , ikm alımları yapacağını sayın bakan Bekir Bozdağ açıklamıştı. 2017 yılında gerçekleşecek zabıt katibi, infaz ve koruma memuru ve icra katibi alımlarına dair takvimse hala netleşmiş değil. Bir önceki zabıt katibi, ikm , icra katibi alımlarıyla ilgili başvuru sürecini kaçıran adaylarsa Adalet Bakanlığı'nın yapacağı duyuruya odaklanmış durumda. Adalet Bakanlığı en az lise ve dengi okullardan mezun çok sayıda zabıt katibi, ikm ve icra katibi alacak almasına ama ne zaman? diye soran adaylar, Adalet Bakanı Sn. Bekir Bozdağ'dan konuya dair yeni açıklamalar bekliyor.

Kamuya personel alımlarını yeterli buluyor musunuz? Kamu personeli alımlarındaki mülakat şartı hakkındaki görüşleriniz neler? personel alımlarıyla ilgili duygu ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşarak haberleşmesini sağlayabilirsiniz. Yorumlarınızı sayfanın altında bulunan yorum kısmı vasıtasıyla bizlerle ve diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz. Memur alımlarıyla ilgili süreci yakından takip etmek için kpss cafe mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4271628/adaylar-2016-kpss-puanlariyla-en-az-lise-mezunu-zabit-katibi-ikm-alimi-duyurusu-icin-aciklama-bekliyor