Orman Genel Müdürlüğü'ne Memur Alınıyor (KPSS 50 Puan Alım Yapılacak İller ve Şartlar)

Orman Genel Müdürlüğü'ne Memur Alınıyor (KPSS 50 Puan Alım Yapılacak İller ve Şartlar) 

Orman Genel Müdürlüğü'nün Orman Muhafaza Memuru alımı için başvuru işlemleri devam ediyor. Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi internet sitesinden geçtiğimiz haftalarda yayımlanan duyuruda daha önce ilan edilen fakat iptal edilen muhafaza memuru alımında kontenjanın revize edildiği ve 125 olarak güncellendiği belirtilmişti.

YENİ İNSTAGRAM SAYFAMIZ AÇILDI! TÜM MEMUR ALIMLARINI SAYFAMIZDAN KOLAYLIKLA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. TAKİP İÇİN TIKLAYINIZ.

Orman Muhafaza Memuru Alımı için başvuruda bulunacak adayların 2016 KPSS'ye girmiş olması ve en az 50 puan almış olmasının yanı sıra , ön lisans programlarından; Ormancılık ve Orman Ürünleri, Orman İşletmeciliği, Ormancılık, Orman Ürünleri, Odun Dışı Orman Ürünleri, Fidan Yetiştiriciliği, Fidan Yetiştirme, Fidan ve Fidecilik, Budama ve Aşılama, Avcılık ve Yaban Hayatı, Av ve Yaban Hayatı bölümlerinden mezun olmuş olması gerekiyor. Başvuru işlemleri OGM'nin resmi internet sitesi üzerinden 15 Kasım 2017 tarihine kadar devam edecek.
ALIM YAPACAK İL VE KONTENJANLAR AŞAĞIDAKİ GİBİDİR;
 

Başvuru Şartlarının tamamı ve diğer detaylara erişim sağlamak için lütfen TIKLAYINIZ

Kamudan haberler, gündemdeki son dakika gelişmeleri ve daha fazlası cep telefonunuza gelsin istiyorsanız kpsscafe.com.tr'nin mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4271201/orman-genel-mudurlugune-memur-aliniyor-kpss-50-puan-alim-yapilacak-iller-ve-sartlar