Saraykent SYDV KPSS 60 Puanla Büro Personeli Alacak

Saraykent SYDV KPSS 60 Puanla Büro Personeli Alacak

Yozgat Saraykent Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı belirsiz süreli büro görevlisi alımı yapacak.  Başvuruda bulunacak adayların aşağıdaki şartları yerine getirmesi gerekiyor ; 

Başvuruda bulunacak adayın iyi derecede bilgisayar kullanabilmesi (Photoshop, word ,excel) Son 1 sene içerisinde kendisinin veya ailesinin Saraykent ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olması  ÖSYM tarafından düzenlenen 2015 veya 2016 KPSS 'den KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olması Başvuruda bulunacak adaylar el yazısı ile hazırlanmış özgeçmişlerini vakıfa teslim edecek.

Başvuruda bulunacak adayların 4 yıllık lisans mezunu olması gerekiyor, başvuru sırasında bilgisayar sertifikası, ehliyet, mezuniyet belgesi ve kpss sonuç belgesinin de ibraz edilmesi gerekiyor. Başvuru işlemleri Saraykent SYDV 'ye şahsen yapılacak. Adaylar 17 Şubat 2017 tarihine kadar başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Kamu personeli alımları, SYDV alımları, gündemden gelişmeler ve çok daha fazlasını yakından takip edebilmek için kpss cafe mobil uygulamasını cep telefonunuza indirmeyi unutmayın.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, SYDV bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4271139/saraykent-sydv-kpss-60-puanla-buro-personeli-alacak