SYDV Personel Alımı Yapacağını Açıkladı! Başvurular Başladı

SYDV'ye Dolgun Ücretli Personel Alım İlanı Başvuruları Başladı

Iğdır Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nca 10 Mart 2017 tarihinde yayımlanan ilan duyurusu kapsamında kuruma 8 adet personel alım süreci başlamış bulunuyor. Kuruma 3 SYDV görevlisi, 5 büro memuru alınacak. Her pozisyon için kurumun farklı şartları bulunuyor.

ADAYLARDA ARANAN KOŞULLAR NELERDİR?
Iğdır Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na alınacak olan büro personellerinin;

4 yıllık üniversite mezunu olmak, Erkek adayların sağlık sebebi ile askerlikten muaf olmak, tecilli veya bizzat askerlik yapmış olmak, Sosyal iletişim becerisine, öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma ve belirli vizyon ve görev sorumluluğu bilinci içerisinde, disiplinli çalışma alışkanlığına, devlet vakarına ve ciddiyetine yakışan ahlak, tutuma sahip olmak, Mernis kayıtlarına göre başvuru tarihi itibariyle son 6 ay süreyle kesintisiz olarak Iğdır il sınırlarında ikamet ediyor olmak, en az B sınıfı ehliyeti olmak; aktif araç kullanıyor olmak, seyahat engeli bulunmamak, Bilgisayar ve ofis programlarını kullanabiliyor olması gibi şartlar aranıyor. İlanda verilen tüm şartları bünyesinde barındırmayan adaylar başvuruda bulunamayacak. Alınan personel belirsiz süreli olarak çalıştırılacak.

Iğdır Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Sosyal yardım görevlisi adaylarında;

yukarıdaki şartlara ek olarak Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi için en az 4 yıllık yüksek öğretim kurumlarından İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri bölümleri, sosyoloji, psikoloji, Rehberlik ve psikolojik danışmanlık , halkla ilişkiler , iletişim, sosyal hizmetler bölümlerinin birisinden mezun olmak şartı da aranıyor. Şartların tamamı Aile Bakanlığı resmi web sayfası SYDV ilanında! Kuruma kabul edilen personel belirsiz süreli olarak çalışacak.

BAŞVURULAR 
Iğdır Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı PERSONEL ALIM İLANI BAŞVURULARI kurumun kendisine şahsen yapılacak. Başvurular 19 Mart 2017 tarihinde sona erecek. Daha fazla bilgi için Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı resmi web sayfasının alt kısmında bulunan SYDV alımları kısmını inceleyebilir, IĞDIR SYDV resmi web sayfasına göz atabilirsiniz.

Tüm SYDV PERSONEL ALIM İLANLARINI görebilmek ve ayrıntılarını anında öğrenmek için KPP CAFE resmi web sayfamızı takipte kalınız. Sizler için hazırlanan kolay erişim imkanları olan ---> Grubumuza katılmak için --->tıklayınız  En hızlı erişim imkanları ve ios uygulamamız ----> tıklayınız android uygulamamız ---->>> tıklayınız
kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, SYDV bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4270890/sydv-personel-alimi-yapacagini-acikladi-basvurular-basladi