Bakan İsmet Genel Müdürlük Ziyaretlerine Devam Ediyor

Milli Eğitim Bakanlığından yayımlanan bir duyuru ile Bakan İsmet Yılmaz'ın Genel Müdürlük ziyaretlerinin devam ettiği belirtildi.  

Bakan İsmet Yılmaz ilk olarak Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne ziyaretini gerçekleştirdi. Bakan İsmet Yılmazın ziyareti şöyle belirtilmişti;

Sayın Bakanımız İsmet YILMAZ, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü ile ilgili bilgi almak üzere Sayın Müsteşarımız Yusuf TEKİN, Sayın Müsteşar Yardımcımız Ercan DEMİRCİ ve danışmanları ile birlikte 06.06.2016 tarihinde Genel Müdürlüğümüze teşrif etmişlerdir.

Genel Müdürümüz Osman Nuri GÜLAY tarafından Sayın Bakanımıza bir sunum takdim edilmiş olup sunumda özetle mesleki ve teknik eğitimin mevcut durumu, yapılan çalışmalar ve planlanan çalışmalar ile ilgili detaylı bilgiler arz edilmiştir.

Bakan İsmet Yılmaz diğer ziyaretini ise İç Denetim Genel Müdürlüğüne gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen ziyaretin açıklaması ise şöyle;

Sayın Bakanımız birim ziyaretleri kapsamında beraberinde Danışmanları ile 09 Haziran 2016 Perşembe günü Başkanlığımıza ziyarette bulunmuşlardır. Ziyaret kapsamında Birim Başkanı Ayhan ERDÖNMEZ tarafından Başkanlığımızın faaliyetleri hakkında sunum yapılmıştır. 

Kpsscafe.com.tr / ANKARA 

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4270849/bakan-ismet-genel-mudurluk-ziyaretlerine-devam-ediyor