İş Görüşmesine Giden Genç Kadına Tecavüz

Şerefsizliğin Böylesi! İş Görüşmesine Giden Kadına Tecavüz Etti! 

İnternet üzerinden bulduğu özel sektör iş ilanına başvurmak için kendisine söylenen yere giden kadın hem tecavüze uğradı hem de 200 TL parası gasp edildi. Kayseri'de yaşanan dehşet verici olayın tüm detayları kpss cafe'de...

MEMUR VE ASKERİ PERSONEL ALIMLARI KONUSUNDA BİLGİ ALIŞVERİŞİNDE BULUNMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İŞ GÖRÜŞMESİNE GİDEN GENÇ KADINA TECAVÜZ 

Kayseri'de internette gördüğü bir iş ilanı için görüşmeye giden 27 Yaşında olduğu öğrenilen K.B isimli kadının iddiası duyanları şoke etti!  26 Yaşındaki Murat K. isimli şahsın iş ilanına başvuran ve işi verecek olan kişiyle görüşmeye giden K.B, iş görüşmesine gittiği kişi tarafından hem darp ve gasp edildi hem de tecavüze uğradı. Genç kadın ayrıca üzerindeki 200 liranın da çalındığını öne sürdü.

İŞ YERİNE GÖTÜRÜYORUM DİYE ISSIZ ALANA GÖTÜRDÜ

Kayseri Merkez İlçesi Kocasinan'a bağlı Erkilet Dere Mahallesin'de meydana gelen olayda, internette gördüğü iş ilanı için oradaki telefon numarasını arayan K.B isimli genç kadın ilanın sahibi Murat K.  ile bir yerde buluştu. Genç kadını otomobille alan ve iş yerine götüreceğini söyleyen adam , aracı ıssız bir yere götürüp orada genç kadına bıçak zoruyla tecavüz etti ve çantasındaki 200 lirayı da alıp olay yerinden uzaklaştı. K.B olay sonrasında polise giderek şikayetçi olurken, emniyet güçleri tarafından yapılan çalışma sonrasında kimliği belirlenen şahıs yakalandı. M.K, isimli kişi çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4270774/is-gorusmesine-giden-genc-kadina-tecavuz