MSB En Az İlkokul Mezunu Aşçı Yardımcısı Alacak! Başvurular 1 Şubat'da Sona Eriyor

MSB En Az İlkokul Mezunu Aşçı Yardımcısı Alacak! 

Milli Savunma Bakanlığı'nın aşçı ve aşçı yardımcısı alımıyla ilgili başvuru süreci devam ediyor. Milli Savunma Bakanlığı ve Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sayfalarından yapılan resmi bilgilendirmede Balıkesir'deki 1’inci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığına TMSY statüsünde kura sonuçlarıyla daimi işçi alımı yapılacağı belirtilmişti.

Terör olaylarının sebep ve tesiri sonucu malul sayılmayacak şekilde yaralananların başvuruda bulunabileceği alımlar için son başvuru tarihi 1 Şubat 2017 olarak açıklandı. Başvurular İŞKUR eskişehir il şube müdürlüğü aracılığıyla ya da İŞKUR resmi sitesi vasıtasıyla yapılabilecek. Başvuruda bulunacak adayların Aşçı yardımcısı pozisyonu için Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Onaylı Aşçı Yardımcısı Belgesi / Kalfalık Belgesine sahip olması, Aşçı pozisyonu için başvuruda bulunacak adayların Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin Aşçılık/Yiyecek İçecek Alanının Mutfak Bölümü Mezunu veya Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Onaylı Aşçı Belgesi / Ustalık Belgesine sahip olması gerekiyor.

Personel alımı duyurusuna göz atmak için lütfen TIKLAYINIZ

Kamuya personel alımlarının tamamı cep telefonuma gelsin diyorsanız TIKLAYINIZ

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4269507/msb-en-az-ilkokul-mezunu-asci-yardimcisi-alacak-basvurular-1-subatda-sona-eriyor