2 Kurum Eski Hükümlü Personel Alımı Yapıyor! İşte Detaylar..

Eski hükümlü olan vatandaşlar için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanda başvuru şartları ve kaç personel alımı yapılacağı duyuruldu. Eski hükümlü vatandaşlar için yayınlanan duyuru detayları başvuru kılavuzunda detaylarıyla yer almaktadır. Başvuru yapacak adaylar başvuru kılavuzunu inceleyebilir.

EÜAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ yaptığı açıklama '' Şirketimiz Çanakkale, Mersin ve Tekirdağ illerindeki işyerimize 4857 sayılı İş Kanununun 30.maddesi kapsamında toplam 6 Eski Hükümlü/Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananlar(TMY) daimi işçi alımı yapılacaktır. Türkiye İş Kurumu Çankaya Hizmet Merkezi Şube Müdürlüğünce yayınlanacak ilanda aranılan şartları taşıyan istekliler, son başvuru tarihine kadar Çalışma ve İş Kurumu Genel Müdürlüğü kanalıyla adaylık başvurusunda bulunabilirler.'' İfadelerine yer vermiştir.

EÜAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ başvuru kılavuzu için tıklayınız

Antalya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müd. Eski Hükümlü İşçi Alım İlanında ''Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Hizmet Merkezlerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. - Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.'' İfadelerine yer verilmiştir..

Antalya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü için başvuru kılavuzu tıklayınız

- KPSS Cafe, Sözleşmeli Personel bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4269245/2-kurum-eski-hukumlu-personel-alimi-yapiyor-iste-detaylar