Faizsiz Ev Almak İstiyorum

Birçok kişinin ev almak istemesi sonucunda başvurduğu yöntemler arasında genelde bankadan çekilen krediler yer alır. Bankalar kredi çekilmesine onay vermek için birbirinden farklı belgeler isterken aynı zamanda da faiz ile karşı karşıya kalmanıza neden olur.

Bankanın vadeye bağlı olarak sizden alacağı faiz oranı uzun sürede ödenen ve bundan dolayı da yüksek rakamlara eş değer hale gelen bir durumdadır.

Faizsiz ev

almak isteyenlerin yapması gereken ise banka haricinde bir takım alternatifler bulmak olmalıdır.

Banka dışında alternatifler sayesinde faiz ödeme sorunu olmadan ev sahibi olma şansınız da ortaya çıkacaktır. Bunun için ev almadan önce mutlaka gerekli araştırmaları yapmanız önerilir.

Bankaların Sistemleri

Bankadan kredi almak için sistem gereği birçok maliyete katlanmanız gerekir.

Bunlar arasında genelde:

Dosya masrafı, Sigortalar, Faiz en sık olarak göze çarpanlardır.

Bankanın sürekli şekilde bu tarz masrafları çıkarması bir anlamda sistem haline gelmesine neden olur. Bankadan kredi almak bu ve buna benzer masrafların ödenmesi anlamına gelir.

Faizsiz Nasıl Ev Alınır?

Faiz ödeme durumunuz olmadan

faizsiz ev

almanıza olanak tanıyan sistemler de bulunur. Bunlar için araştırma yapmak ve size en uygun olanı bulmak önerilir. Bu tarz sistemlerde sisteme katılım payı ödemesi yapılır. Ardından da kura veya merkezi sistem usulüne göre sıralama belirlenir. Bunun sonucunda da faiz ödemesine gerek kalmadan uygun bir şekilde taksitlerinizi ödemeye başlayabilirsiniz. Faizsiz bir sistem olması ve sadece almak istediğiniz para karşılığında taksitler ödemeniz de bir başka avantaj olarak kabul edilir.

Nasıl Katılabilirsiniz?

Sisteme katılmak ve ev sahibi olmak için yapmanız gereken sadece en yakın şubeden bilgi almaktır. En yakın şubeye gittiğinizde kolaylıkla size sistem hakkında bilgilendirme yapılacaktır. Ardından da hemen katılım sağlamanız söz konusu olur. Katılım sağladıktan sonra ilk ay itibarıyla ödemeleri tamamlamaya başlayabilirsiniz. Herhangi bir şartın yerine getirilmesi de gerekmez.

Avantajlı Mıdır?

Bankadan kredi almak ile kıyaslandığında oldukça avantajlı bir sistem olduğunu söylemek söz konusu olacaktır. Bunun için araştırmalı ve ödeme tutarlarınızı belirledikten sonra hemen ev sahibi olmaya başlamalısınız.

Faizsiz Ev

sahibi olmak için Katılımevim ile iletişime geçebilirsiniz.

https://www.katilimevim.com.tr/faizsiz-ev-kredisi-2019-orani-faizsiz-ev-sahibi-olma-yontemi/

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4269185/faizsiz-ev-almak-istiyorum