30 Saat Sular Kesilecek Kesintiyle İlgili Resmi Açıklama Geldi

İstanbullular dikkat! Bakım-onarım çalışmaları nedeniyle bazı mahallelere 30 saat boyunca su verilemeyecek. İSKİ'den resmi açıklama geldi. İSKİ resmi internet sayfasından yapılan duyuruda isale  hattında yapılacak çalışmalardan dolayı bazı mahallelere 13 Mart 2018 ile 14 Mart 2018 tarihleri arasında su verilemeyeceği vatandaşların söz konusu durumu göz önüne alarak hareket etmeleri gerektiği bildirildi.

SU KESİNTİSİ YAŞANACAK YERLER

Tarih: 13 Mart - 14 Mart Beyoğlu

Kaptan Paşa, Piyale Paşa, Fetih Tepe, Piri Paşa, Keçeci Piri, Kulaksız, İstiklal, Yenişehir, Hacı Ahmet, Bostan, Bülbül, Kocatepe, Çukur, KalyoncuKulluğu, Sururi Mehmet Efendi, Yahya Kahya, Çatma Mescit, Kamer Hatun, Hüseyinağa, Kuloğlu, Şehit Muhtar, Cihangir, Kılıç Ali Paşa, Firüz Ağa, Evliya Çelebi, Şahkulu, Asmalı Mescit, Katip Mustafa Çelebi ve Tomtom Mahalleleri ile Ömer Avni, Örnektepe ve Pürtelaş Hasan Efendi Mahallerinin üst kotları

Şişli

Gülbahar, Mecidiyeköy, Kaptan Paşa, Halide Edip Adıvar, Halil Rıfat Paşa, Mahmut Şevket Paşa, Cumhuriyet, Duatepe, Merkez, 19 Mayıs, Meşrutiyet, Halaskargazi, Teşvikiye, Harbiye, İnönü, Ergenekon, Bozkurt, Eskişehir, Feriköy, Yayla, Kuştepe, İzzetpaşa, Esentepe ve Fulya Mahallesi

Kağıthane

Gültepe, Harman Tepe, Telsizler, Ortabayır, Çağlayan, Hürriyet, Gürsel, Talatpaşa, Mehmet Akif Ersoy, Nurtepe, Hamidiye ve Merkez Mahalleleri ile Yahya Kemal Mahallesi üst kotları.

Beşiktaş

Levent, Etiler, Ulus, Nispetiye, Kültür, Akat, Rumelihisarı, Gayrettepe, Dikilitaş, Balmumcu, Yıldız ve Levazım Mahalleri ile Bebek, Arnavutköy ve Kuruçeşme bölgelerinin üst kotları.

Eyüp Sultan

Hasdal Askeri Kışlası, Kemerburgaz (Mithatpaşa ve Mimarsinan) ve Göktürk Mahalleri

Kağıthane-Levent Ana isale hattında yapılacak olan yenileme ve bakım-onarım çalışmalarından dolayı 13 Mart 2018 Salı'dan 14 Mart 2018 Çarşamba gününe kadar 30 saat süreyle su verilemeyeceği bildirildi.

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4268833/30-saat-sular-kesilecek-kesintiyle-ilgili-resmi-aciklama-geldi