Kahramanlara Son Veda! Diyarbakır ve Afrin Şehitleri Son Yolculuğuna Binlerce Vatandaşla Uğurlandı

Kahramanlarımıza son veda! Afrin ve Diyarbakır'da bölücü terör örgütünün hain saldırılarıyla şehit olan askerlerimiz son yolculuklarına uğurlandı. Cenaze törenlerine on binlerce vatandaş katıldı.

ŞEHİTLERİMİZ İÇİN SON GÖREV! ON BİNLERCE VATANDAŞ KATILDI

Afrin'deki Zeytin Dalı Harekatı sırasında bölücü hainlerin bombalı tuzağıyla şehit olan Uzman Çavuş Orhan Sürmen ile Diyarbakır'da bölücü hainlerin araziye döşediği paylayıcıyla şehit olan i Astsubay Çavuş Ümmet Ufacık, Uzman Çavuş Kadir Çakı ve Fatih Uysal son yolculuklarına uğurlandı.  

Şehit Uzman Çavuş Orhan Sürmen için Kahramanmaraş'ta,  Şehit Uzman Jandarma Fatih Uysal için Alanya'da,  Şehit Ümmet Ufacık için Konya Akşehir'de,  Şehit Uzman Jandarma Kadir Çakı için Merzifon'da cenaze töreni düzenlendi. Cenaze törenlerine devlet erkanının yanı sıra on binlerce vatandaş katıldı.

Kamudan haberler, gündemdeki son dakika gelişmeleri, Afrin Zeytin Dalı Harekatı haberleri ve daha fazlasını yakından takip etmek için kpss cafe mobil uygulamasını cep telefonunuza indirmeyi unutmayın.

KPSSCAFE - ANKARA

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4267696/kahramanlara-son-veda-diyarbakir-ve-afrin-sehitleri-son-yolculuguna-binlerce-vatandasla-ugurlandi